Wyszukiwałeś:

364

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 364

Spróbuj też wyszukać: droga 364

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Hyundai Getz: Bardzo fajny mały samochodzik :)

4.75 Moje wrażenia z użytkowania są jaknajbardziej pozytywne. Mam możliwość użytkowania różnych samochodówsłużbowych, i pomimo tego, że teoretycznie są to samochody o klasę wyżejstojące, to większość z nich oceniam ogólnie niżej niżGetz'a. ...

 

Wątek na forum: Toyota: Wady w Corolli, Avensis i Prius

japońska, przereklamowana chała! taka corolla - wnętrze to tragedia: radio przedpotopowe, materiały z ery kamienia łupanego, tandeta na kilometr; tylko dla debili ~tomek p

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Prace na wojewódzkiej 364 Legnica - Złotoryja

Trwają prace na drodze wojewódzkiej nr 364 Legnica – Złotoryja. Wzwiązku z remontem drogi obowiązuje objazd drogą wojewódzką nr 328 iautostradą A-4.

 

Coraz bliżej końca...

Do 21 maja zakończą się prace na kolejnych obiektach inżynierskichzlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich Dolnego Śląska.Remonty wymagały wprowadzenia objazdów oraz powodowaly utrudnienia wruchu.

 

DW 364 idzie do remontu

Rozpoczyna się modernizacja drogi wojewódzkiej nr 364 na odcinkuKozów – Pawłowice (trasa Złotoryja - Legnica) wwojewództwie dolnośląskim. Prace potrwają do 31 sierpnia 2010 r. Kosztprac to ponad 4 mln zł.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Lato z utrudnieniami na dolnośląskich drogach

Lato to dla drogowców czas remontów, co dla kierowcówoznacza utrudnienia. Podajemy wykaz dróg wojewódzkich naktórych prowadzone są prace remontowe.

 

Sytuacja na dolnośląskich drogach po powodzi

Ulewne deszcze, które w miniony weekend przeszły przez Dolny Śląsk,spowodowały lokalne powodzie i podtopienia. Najbardziej ucierpiał rejon WorkaTuroszowskiego, gdzie rzeka Miedzianka zniszczyła 2/3 Bogatyni. Natomiastprawie 8 metrów miała fala na Nysie Łużyckiej, która przeszłaprzez Zgorzelec. Drogi wojewódzkie Dolnego Śląska równieżucierpiały podczas drugiej tegorocznej powodzi. Kierowcy muszą liczyć się zpoważnymi utrudnieniami.

 

Utrudnienia na DW 363 Złotoryja - Bolesławiec

Od 10 września 2012 r. zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu nadrodze wojewódzkiej nr 363. W miejscowości Zagrodno na trasie Złotoryja- Bolesławiec droga zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.  

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019