Wyszukiwałeś:

366

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 366

Spróbuj też wyszukać: 331

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Pregio

Kia Pregio stanowi alternatywę szczególnie dla firm, które zamiast małej ciężarówki poszukują pojazdów typu van. Kia Pregio dostępna jest w dwóch wersjach nadwozia: 3 i 6-osobowej. W 2002 roku łączna sprzedaż modelu Kia Pregio w Polsce wyniosła 314 sztuk. W 2003 i pierwszej połowie 2004 auto było...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Alfa Romeo 159: Miłość nie musi być już ślepa.

5 Przyznaję, że nawet gdyby 159 było modelemnie udanym lub miało takie same problemy jak poprzednik, jeździłbymnim. Jednak całkowicie nowa konstrukcja alfy i zdecydowanie wytrzymalszezawieszenie z aluminium robią swoje, dorzućmy do tego spojrzenie ...

 
 

Wątek na forum: Nowe Mondeo już (prawie) gotowe

ładnie sie na tych zdjeciach prezentuje, no niewatpliwie bedzie to godny konkurent dla passata ~brutus

 

Nowe, szybsze Evo

Brytyjski oddział Mitsubishi Motors zamierza pokazać światu nową,mocniejszą wersję modelu będącego od wielu lat sportową ikoną tej marki.Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ-360 jest wersją rozwojową znanego jużmodelu FQ-340.

 

Awaryjna naprawa mostu

Na Dolnym Śląsku w Kostrzycy (DW 367) i Piechowicach (DW 366) trwa awaryjnanaprawa balustrad mostowych. Obie naprawy zakończą się w maju 2009 roku.

 

Sierpniowy remont mostów i przepustów

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu poinformowała oremontach mostów i przepustów na podlegających jej drogachwojewódzkich.

 

Kolejne dolnośląskie mosty w naprawie

Kierowcy udający się w podróż przez Jarkowice, Miłków,Piechowice i Zagrodno w woj. dolnośląskim muszą się liczyć z utrudnieniamina drogach.

 

Bezpieczniej przez Kowary

W Kowarach (woj. dolnośląskie) oddano do użytku przebudowane skrzyżowanieul. Karkonoskiej w ciągu drogi wojewódzkiej 366 z ul.Jeleniogórską.

 

Historia silników Diesla w ciężarówkach Mercedes-Benz

W dziedzinie rozwoju silników wysokoprężnych do aut użytkowychMercedes-Benz od zawsze pozostaje pionierem. 90 lat temu, jesienią 1922 roku,trzy egzemplarze prototypowej ciężarówki OB2 o ładowności pięciu tonwyjechały na tor firmy Benz w Mannheim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019