Wyszukiwałeś:

367

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 367

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Renault Scenic: Samochód rodzinny o dużym spalaniu

3 Może mam jakiś wyjątkowy model, który takdużo pali. Niestety jest to reguła przy moim sposobie jazdy. Pewnie przy mniejagresywnym prowadzeniu byłoby to mniej, ale i tak uważam że za dużo.Nieprecyzyjność układu jezdnego jest związana z podwyższonym...

 

Wątek na forum: Astra IV w terminie

Astry wszystkie sa piekne sa najbardziej poszukiwane na rynku samochodow uzywanych.Sam juz posiadalem wszystkie generacje astry i teraz posiadam takze III i jestem zadowolony! ~Tomek

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Awaryjna naprawa mostu

Na Dolnym Śląsku w Kostrzycy (DW 367) i Piechowicach (DW 366) trwa awaryjnanaprawa balustrad mostowych. Obie naprawy zakończą się w maju 2009 roku.

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Utrudnienia na drogach wojewódzkich Dolnego Śląska

Sezon remontowy nadal w pełni. Kierowcy muszą zachować szczególnąostrożność  na wielu odcinkach dróg województwadolnośląskiego, gdzie prowadzone są remonty.

 

Obwodnica Jeleniej Góry wychodzi z ziemi

Ruszyła budowa obiektów inżynierskich na południowej obwodnicyJeleniej Góry. Zadanie obejmuje budowę odcinka drogowego o dł. 2.1 km,węzła drogowego nad drogą krajowa nr 3, budową dwóch obiektówmostowych oraz wiaduktu kolejowego nad torami PKP. Całkowita wartość projektuwynosi prawie 125 mln zł z tego dofinansowanie ze środków EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego ponad 46 mln zł.

 

Gorące Audi RS3 Sportback

Plotek było dużo, ale wszystkie się potwierdził Oto i jest prezent od Audi,jeszcze przed świętami. Producent z Ingolstadt przedstawia 367-konny kompaktAudi RS3 Sportback.

 

Mercedes-AMG GLC 43 - 367 KM w SUV-ie

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Mercedes zaprezentował sportowąodmianę crossovera. Majstrowali przy nim specjaliści z samego AMG. Oto nowyMercedes-AMG GLC 43.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019