Wyszukiwałeś:

369

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 369

Spróbuj też wyszukać: 367

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Rio

Kia Rio do sprzedaży ogólnoeuropejskiej weszła w czerwcu 2005 roku. Auto klasy niższej średniej spodobało się publiczności bardzo szybko. Kia Rio została nominowana do konkursów "Samochodu Roku 2006" oraz zdobyła równie prestiżowy tytuł "Autobest 2006" wyprzedzając między innymi Forda Focusa, Ren...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Dodge Durango: samochód dla świadomych użytkowników ((-:

4.5 doskonałe auto rodzinne, świetny silnik,dobre osiągi, wszelkie możliwe udogodnienia (tempomat, DVD, mnóstwo uchwytówna kubki ((-;). jedyna wada to ilość paliwa, które pochłania. zbiornik ma100l i wcale nie jest to dużo... przed zakupem należy d...

 

Wątek na forum: F1: Spektakl jednego aktora

nie ma to jak kiedys rywalizacja senny, prosta, mansela, piquet, a teraz przez pare lat wpierw tyklo schumacher, teraz tylko alonso - troche zaczyna to juz byc nudne ~kibic

 

Toyota sprzedała jednak mniej niż GM!

Szefowie Toyoty muszą jednak przełknąć gorycz porażki.  Globalnewyniki sprzedaży zostały podliczone i okazało się, że japoński koncernmimo wcześniejszych analiz dostarczył do klientów w 2007 roku o 3 tys.mniej pojazdów niż amerykański gigant General Motors - informujedziennik Rzeczpospolita.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Znamy wykonawcę obwodnicy Jarosławia

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA wybrano najkorzystniejszą ofertę na budowęobwodnicy Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr 4. Do realizacji obwodnicyJarosławia wybrano ofertę złożoną przez Konsorcjum firm z Liderem, firmąEUROVIA POLSKA S.A. Budowa 11-kilometrowej drogi obwodowej będzie kosztowaćponad 369 mln zł. Termin realizacji tej inwestycji to 24 miesiące.

 

Kolejne dolnośląskie mosty w naprawie

Kierowcy udający się w podróż przez Jarkowice, Miłków,Piechowice i Zagrodno w woj. dolnośląskim muszą się liczyć z utrudnieniamina drogach.

 

Ważne miejsce zamieszkania

Obowiązkowa polisa OC to dość spore obciążenie dla naszego domowegobudżetu. Okazuje się, że wysokość składki jest mocno uzależniona odmiejsca naszego zamieszkania. Zobacz, w jakich rejonach Polski jest onanajniższa, a gdzie zapłacimy najwięcej za komunikacyjne OC.

 

Majówka na drogach

Długi majowy weekend już za nami. Choć pogoda nie rozpieszczała w tym roku,to i tak spore grono Polaków w te dni wyruszyło na majówkę. Ijak zwykle na drogach było dość niebezpiecznie.

 

TOP50: Najwięksi dealerzy w Polsce

Jak co roku ogłoszona została lista TOP50 największych polskich grupdealerskich i dealerów. W czołówce jedna istotna zmiana - napozycji lidera Grupę PGD zastąpiła Grupa Krotoski-Cichy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019