Wyszukiwałeś:

37

. Znaleziono 2629 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 37

Spróbuj też wyszukać: 307

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2629 wszystkich):

Wątek na forum: ADAC: Raport awaryjności 2005

te wyniki to przepłacona lipa :) na awarie trzeba spojrzeć przez pryzmat ceny iauta i wielkości awari:) bo jak się ma awaria żarówki to np. awari klimatyzacji:) pozatym jeśli weżmiemy cenę zakupu aut niemieckich to awari nie powinno być wogle w tych autach pzdr ~raiders<...

 

Solarisy we Frankfurcie

Dla polskiego producenta autobusów z Bolechowa, firmy Solaris szykuje siękolejny intratny kontrakt zza granicy. Tym razem zamówienie na 37 egzemplarzyUrbino 12 pochodzi z Frankfurtu nad Menem.

 

Polskie salony Renault nagrodzone

Koncern Renault po raz kolejny przyznał nagrody Renault Global Quality Award.Tym razem uhonorowanych zostało 72 koncesjonariuszy z 37 krajów, w tymdwa salony dealerskie z Polski.

 

Kolejnych 37 Solarisów dla Łodzi

W środę 9 lipca w siedzibie MPK-Łódź, przedstawiciele Solaris Bus& Coach S.A. podpisali kontrakt na dostawę 37 Solarisów Urbino 18.Autobusy zostaną dostarczone do Łodzi do połowy listopada tego roku.

 

"Last minute" u Nissana

Nissan wprowadza trwającą do 6 stycznia przyszłego roku promocjęobejmującą większość swoich modeli. Rabaty cenowe sięgają do 37% wprzypadku pickupa NP300, zaś wśród aut dostawczych nawet do 45% namodel Primastar.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Serwis opon ciężarowych Continental w 37 krajach UE

Od września br. usługa mobilności Continental świadczona jest w 37 krajacheuropejskich. To część popularnego pakietu Conti360° Fleet Services. Jakzapewnia Continental, obecne gwarancje czasowe wymiany uszkodzonych opon wramach tej usługi, są coraz krótsze.

 

Wątek na forum: audi Q7 błędy

witam mam problem z Q7 mianowicie zaczeła mi mrugać kontrolka od świec żarowych a potem zablokował sie kluczyk w stacyjce przeskanowałem go vcds interfejsem ross tech oto wyniki:Wtorek,12,Lipiec,2011,17:01:45:37175 Wersja VCDS: AKP 10.6.3 Wersja danych: 20110703 pawel wisniewski -------...

 

Wątek na forum: Suzuki Grand Vitara: Miejska terenówka

Auto godne polecenia,zwłaszcza że dobrze oceniają je prasa i internet.Silnik o pojemności skokowej 1600 ccm i 105 KM nie radzi sobie z tym autkiem.184 litry bagażnika?!Bravo!Gratuluję firmie Suzuki pomysłowości!Wnętrze przestronne ale bagażnik?W mniejszym o klasę Suzuki Jimny jest tego ba...

 

Wątek na forum: Peugeot 207: Rasowy mieszczuch

"Taniej w tym segmencie możemy mieć tylko Opla Corsę (36.900 zł) oraz Renault Clio (37.500 zł), jednak z dużo słabszymi silnikami"... hmmm... ja tam bym znalaz jeszcze kilka innych tanszych samochodow z segmentu B. podaje za cennikami zamieszczonymi na tej stronie: GRANDE PUNTO (36.700), F...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019