Wyszukiwałeś:

370

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 370

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

BMW Seria 5: Bezpieczny samochód rodzinny.

5 Jak na dziś dzień rzec by można - niewystarczająco bezpieczny. Praktycznie niedostępne w Polsce wersje z poduszkąpowietrzną kierowcy. Dzisiejsze standardy troszkę się zmieniły.

 
 

Wątek na forum: Klasa S 320 CDI na "cztery łapy"

W USA GL450 od 170 000 zł ,a w Polsce od ... 370 000 zł hahahaha . To jest wasz wymarzony socjalizm ? Kiedy w Polsce będzie kapitalizm i liberalizm ? ~liberał

 

Wątek na forum: wrażenia własciciela KIASPORTAGE 2l benzyna

kupiłem nową KIASPORTAGE 2l benzyna podoba mi sie to auto moje uwagi po przejechaniu 370 km wnętrze przestronne ,widocznosc swietna super lusterka boczne to + a - to za ostre chamulce samoczynnie podnoszące sie obroty przy zmianie biegow na wyzszy hałas powyzej 120 km/h no i spalanie narazie sred...

 

Wątek na forum: Najlepsze auta na japońskim rynku

niby hybrydy i elektryczne teraz zaczynają dochodzić do głosu,ale jak się liczy takie kryterium jak most fun czy value to już te auta nie mają żadnych szans z takimi jak Nissan 370 z czy Subaru Legacy. I NIGDY się to nie zmieni................................................... Znajdź podobne forum Motoryzacja ogólnie

 

"Solidarność" przeciwko ministrowi transportu

Sekcja krajowa drogownictwa "Solidarności" jest zaniepokojonadziałaniami ministra transportu Jerzego Polaczka, zmierzającymi do odbiorukoncesji na budowę pierwszych odcinków autostrady A-1 Gdansk TransportCompany. Ich zdaniem ewentualne odszkodowanie dla GTC od Skarbu Państwawyniesie ok. 370 mln euro.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Słupska

Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował o rozpoczęciu budowy 16,3 kmobwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6. Prace budowlane warte blisko370 mln zł mają się zakończyć na jesieni 2010 roku.

 

Będą zwolnienia w Kraśniku

Związki zawodowe w Fabryce Łożysk Toczonych w Kraśniku otrzymały w zeszłymtygodniu pismo zarządu firmy dotyczące planowanych zwolnień. Ze względu nakłopoty ekonomiczne i brak kolejnych zamówień, konieczna jest redukcjazatrudniania. Pracę może stracić około 370 osób.

 

PACCAR nagrodzony za ekologię

Firma Kenworth, jedna z marek koncernu PACCAR do której należyrównież DAF, otrzymała prestiżową nagrodę „Doskonałość wdziedzinie czystego powietrza” od amerykańskiej Agencji OchronyŚrodowiska (EPA). Kenworth to pierwszy producent pojazdów użytkowych,który otrzymał to wyróżnienie od momentu powstania nagrody.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019