Wyszukiwałeś:

370Z

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 370Z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Nissan 370Z tuż przed premierą

Nissan nie doczekał do rozpoczęcia wystawy w Los Angeles, gdzie 370Z będziemiał swoją światową premierę, i zaprezentował pierwsze zdjęcia nowejgeneracji swojego sportowego coupe.

 

Elektryczny Nissan 370Z w planach?

Nowe informacje z Japonii sugerują, że Nissan zajęty jest pracami rozwojowyminad nową wersją świeżego jeszcze modelu 370Z. Prawdopodobnie marka pokusisię o wprowadzenie do sprzedaży serii hybrydowej tego sportowego samochodu.

 

Jubileuszowy Nissan 370Z

Z okazji 40. rocznicy narodzin jednej z legend współczesnej motoryzacji- sportowej "Zetki" Nissana - japoński koncern wypuścił na ryneklimitowaną serię Black Edition dla uczczenia tego jubileuszu.

 

Odświeżone 370Z

Nissan wprowadza właśnie na rynek europejski odświeżoną wersję sportowego370Z.

 

Nissan 370Z zmodyfikowany przez Nismo

Japoński tuner zaprezentował drugi model, bazujący na aucie Nissana. Po Juke'u przyszedł czas na 370Z. Samochód zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Genewie.

 

370Z Nismo kontra basejumper

Nissan postanowił przeprowadzić zapierający dech w piersiach wyścig.Sławny skoczek spadochronowy, Dave Barila, który na co dzień uprawiaBASE jumping stanął to wyścigu z Nissanem 370Z Nismo.

 

Zmodernizowane 370Z Nismo

Ma, według zapewnień Nissana, oferować jeszcze więcej sportowej frajdypodczas jazdy. Zmodernizowane 370Z Nismo poszło śladami flagowego Nissana GT-Ri oferuje liczne udoskonalenia stylistyczne oraz techniczne.

 

Jerzy Dudek szybszy od Nissana 370Z Nismo

Jerzy Dudek kontra Nissan 370Z Nismo. Czy w takim pojedynku nasz najsłynniejszybramkarz ma jakiekolwiek szanse? Jeśli do ręki weźmie piłkę, okazuje się,iż nie stoi na straconej pozycji.

 

Rekordowy drift Nissana 370Z

Nissan 370Z to nie tylko szybkie i atrakcyjne coupe. Jest także świetną maszyną do driftu, co potwierdza wpisując się do księgi rekordów Guinessa.

 

Nissan 370Z Nismo teraz także bez dachu

Dopisek Nismo w kontekście modeli Nissana zawsze oznacza dodatkową moc silnika, sportowe zawieszenie i kilka unikalnych dodatków stylistycznych. Podobnie jest z roadsterem 370Z, pokazanym właśnie na salonieChicago Auto Show.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019