Wyszukiwałeś:

375

. Znaleziono 116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 375

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 116 wszystkich):

Volkswagen Passat: polecam

5 nic dodać nic ująć

 

Renault Laguna: bardzo dobre autko, lepsze od Laguny II

4.75 Przejechałem w ciągu 9 lat 375 tyś.kmbezawaryjnie i w dalszym ciągu jest w eksploatacji/ jeździ nimcóra/ dlatego w 2008r. kupiłem następną Lagunę III-kombi Grandtur-benzynaale to jest już o wiele wyższa klasa jazsy.SUPER BRYCZKA, POLECAM KA...

 

Wątek na forum: Elbląski terminal

a co w tym termninalu będą odprawiać? jaki ruch turustyczny z obwodem kaliningradzkim? zamiast najpierw dogadać się z rosjanami n/t ruchu przez cieśninę w bałtijsku to budują terminale.... uroczyste przecięcie wstęgi, pokropek i po wszystkim... ~dsa

 

Wątek na forum: 1.104 KM prosto z Danii

375 km/h to ponad 100 metrow na sekunde. Po co szybciej ? ~KKK

 

Ponad 1.300 miejsc pracy dzięki kolejnej inwestycji

Firma Eaton Automotive Systems zakupiła nieruchomość na terenie KatowickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej w Bielsku - Białej, w rejonie Wapienicy. Naterenie 10 ha powstanie nowy zakład produkcyjny, który zatrudni 375 osób.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Nowa opona Goodyear z aprobatą Scanii

Nowa opona Goodyear na oś sterującą, Marathon LHS II w rozmiarze 375/50R22.5została zaaprobowana przez Scanię. Nowa opona Goodyeara wykorzystujeTechnologię Max, dzięki czemu dopuszczalne obciążenie przedniej wynosi 8ton, przy zachowaniu minimalnej dopuszczalnej wysokości jezdnej, a sama opona -w porównaniu z innymi oponami na oś sterującą - ma mniejszy wpływ nazużycie nawierzchni oraz obniża zużycie paliwa.

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Pakiet tunignowy dla nowego Focusa RS

Nowy Ford Focus RS cieszy się tak dużą popularnością, że coraz więcejfirm tubingowych jest zainteresowanych podnoszeniem mocy w tym modelu. Na rynkupojawił się pakiet od firmy Mountune, która oferuje 375 KM maksymalnejmocy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019