Wyszukiwałeś:

376

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 376

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Sportage

Kia Sportage to obok modelu Sorento kolejna terenówka koreańskiej marki. Kia Sportage jest mniejsza od brata i bardzo różni się od pierwszych wersji z początku lat 90-tych. Moda na SUV’y niestety wymusiła także na modelu Kia Sportage zmiany wizerunkowe, które sprawiły, że nowe egzemplarze nie nad...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mercedes Klasa E: Generalnie OK

4.5 Do zalet z pewnością mogę zaliczyćsilnik - moja wersja ma silnik przed liftingu, 6 cylidrów w rzędzie -rewelacyjna kultura pracy, trwałość i niezłe osiągi (500 Nm), zawieszeniepneumatyczne pozwala pewnie czuć się na autostradzie (w trybie sport)...

 
 

Przebudowa DW 376 w powiecie wałbrzyskim

Rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi wojewódzkiej nr 376 wJabłowie (woj. dolnośląskie, powiat Wałbrzych). Zadanie pochłonie prawie13,7 mln zł. Zakończenie przebudowy planowane jest w połowie październikaprzyszłego roku.

 

Rusza obwodnica Szczawna Zdroju

Rozpoczyna się budowa nowej drogi wojewódzkiej – kolejnego odcinkapołączenia Wałbrzycha z projektowaną drogą szybkiego ruchu S-3 zjednoczesnym obejściem Szczawna Zdroju.

 

Remont drogi wojewódzkiej nr 376 w Jabłowie

Trwają prace przy przebudowie drogi wojewódzkiej nr 376 w Jabłowie(woj. dolnośląskie). Przebudowywany jest odcinek drogi o długości prawie 2,5km. Zakończenie przebudowy drogi wojewódzkiej nr 376 planowane jest wpołowie października 2010 r.

 

Skoda liderem po pierwszym półroczu

W pierwszej połowie bieżącego roku sprzedaż nowych samochodówosobowych wyniosła 158.258 sztuk i była o ponad 6% niższa niż przed rokiem.W ujęciu miesięcznym widać jednak powolny wzrost sprzedaży.

 

Utrudnienia na drogach wojewódzkich Dolnego Śląska

Sezon remontowy nadal w pełni. Kierowcy muszą zachować szczególnąostrożność  na wielu odcinkach dróg województwadolnośląskiego, gdzie prowadzone są remonty.

 

Prace na DW 376 zakończone

Od września ubiegłego roku trwały prace przy przebudowie drogiwojewódzkiej nr 376 w Jabłowie (woj. dolnośląskie). Jest to pierwszyprojekt drogowy zrealizowany przy współudziale środkówpochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego. Prace pochłonęły prawie13,7 mln zł.

 

Wątek na forum: Ciężarówki na parkingi

troche przerabane maja, nieprawdaż?stac w takim upale... ~ciezarowcy

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019