Wyszukiwałeś:

379

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 379

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lada Kalina

Dopiero po dwóch latach od premiery rynkowej (2004) Lada Kalina pojawiła się na polskim rynku. Ale w tym przypadku to nie wina słabości naszego rynku motoryzacyjnego, lecz raczej rosyjskiej marki, która znana jest u nas przede wszystkim z modelu Samara. Lada Kalina jest następczynią modelu 2104-2...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mitsubishi Space Star: całkiem przyzwoite

4.25 Wersja 5 drzwiowa, w miarę komfortowa iekonomiczna, do jazdy po autostradach nie polecane:ogromnie hałasuje i zużywapowyżej 9 l benzyny/ 100 km.

 

Wątek na forum: Actros z poszerzonymi oponami

opony brigistone to najgorsza opona jaka może byc sa strasznie twarde no i ślizgie meczyłem sie na nich troche kilometrów ~bzyk

 

Wątek na forum: Nagrody "Red dot design" przyznane

cóż to za desing :( zwykły niemiecki lód:( nie mylić z ludem:) ~raiders

 

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

A2 płatna już w 2010 roku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na dostosowanie autostrady A2 Konin – Stryków dostandardów autostrady płatnej. Systemy Poboru Opłat, ZarządzaniaRuchem i Łączności Alarmowej będą kosztować 379 mln zł.

 

Finanse na obwodnicę Wałbrzycha

Na mocy porozumień pomiędzy Województwem Dolnośląskim a MiastemWałbrzych i Gminą Walim udzielona zostanie pomoc finansowa na budowęłącznika drogi wojewódzkiej nr 379 z ul. Uczniowską w Wałbrzychu.Trasa zapewni dostęp do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i stanowić będzieczęść wschodniej obwodnicy Wałbrzycha. Inwestycja powinna zakończyć się w2010 roku.

 

Podsumowanie świąt na drogach - jest gorzej

379 wypadków, 35 osób zabitych i 468 rannych – tak wyglądapodsumowanie czterech świątecznych dni na polskich drogach. Jak podkreślająfunkcjonariusze, te święta były gorsze od ubiegłorocznych.

 

Miliony na drogi Dolnego Śląska

Blisko 45 milionów złotych, bo tyle wynosi pula przeznaczona na dotacjeunijne, to kwota przeznaczona m.in. na budowę lub przebudowę obwodnicmiejscowości i poprawę szlaków tranzytowych prowadzących przez miasta,a także na budowę i modernizację połączeń z głównymi drogamikrajowymi na Dolnym Śląsku. Największą szansę na dofinansowanie mająprojekty na południu regionu, „poniżej” autostrady A4 i A18.Wśród wybranych przez zarząd woj. dolnośląskiego propozycji znalazły się drogi w Jeleniej Górze, Karpaczu, Wałbrzychu, Bielawie, Świdnicy, Zgorzelcu, Ząbkowicach Śląskich, Wleniu i Osiecznicy.

 

Rusza przebudowa skrzyżowania w rejonie Wałbrzycha

Miejsce przecięcia dwóch dróg wojewódzkich: 379 i 381zostanie do końca tego roku przebudowane, a po zakończeniu modernizacji ruchna nim będzie sterowany nowoczesną sygnalizacją świetlną.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019