Wyszukiwałeś:

38

. Znaleziono 2537 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 38

Spróbuj też wyszukać: 39

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2537 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspresowa berlinka z Elbląga

Rewelacja!!! Z byłej niemieckiej autostrady robimy ekspresówkę. Wystarczyło dogadać się z rosjanami i odbudować autostradę do Królewca. I rozpocząć budowę w stronę Szczecina, od Szczecinka do Szczecina są nasypy częściowo wykonane przez niemców roboty drogowe. troszkę pomyśleć o przyszłości...

 

Wątek na forum: KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

Sposób posługiwania się statystyką przez autora to tragedia i totalna kompromitacja. Przykład 1: wiek 30-49 lat (20 roczników) - 38 836 nietrzeźwych, tj. ok. 1940/rocznik wiek 21-24 lata (4 roczniki) - 12 801 nietrzeźwych, tj. ok. 3200/rocznik Podstawą porównań mogą być tylko wartości wzglę...

 

Wątek na forum: Ekstremalny Range Rover

Tak sie zlozyło ze ostatnio miałem okazje jezdzisz wszystkimi land roverami i Range rover jest najlepszy chociaz osobiscie najbardziej odpowiada mi RR Sport 4.2 390 koników Wiecie jak slicznie mruczy? :) Przy dobrym wciskaniu pedału gazu spala jakies 38 litrów na setke. Wiec nie jest dla ...

 

Wątek na forum: OLSA - lampy z Kostrzyna

na jakiej ulicy znajduje sie ta firma olsa ~renia

 

Dynamiczny rozwój Toora Poland

Przychody ze sprzedaży Toory Poland w 2005 r. wyniosły 208 mln zł. Oznacza towzrost o 45% w porównaniu ze sprzedażą w 2004 r. "Dalsze inwestycje orazrealizowane zamówienia pozwalają nam oczekiwać wzrostu przychodów spółki w2006 r. do poziomu 280-290 mln zł" -Renzo Poli, Prezes Toora Poland.

 

Rondo w Głubczycach

GDDKiA poinformowała o podpisaniu umowy na przebudowę skrzyżowania wmiejscowości Głubczyce (woj. opolskie) w ciągu drogi krajowej nr 38. Kosztprzebudowy skrzyżowania wynosi 2 mln zł, z czego 61 % dołoży UE w ramachSPOT.

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Polska najlepsza w Europie Środkowo-Wschodniej

Ankietowani przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową przedstawicielefirm z różnych branż stwierdzili, że Polska jest najbardziejatrakcyjną lokalizacją dla inwestycji w regionie. Polska zdobyła w badaniu4,7 pkt. na 6 możliwych i znalazła się na pierwszym miejscu w rankingunajatrakcyjniejszych lokalizacji inwestycyjnych.

 

Tak drogo jeszcze nie było

Polskie rafinerie mają najwyższe ceny hurtowe paliw od 2004 roku. W PKN Orlenbenzyny drożeją o 33-38 zł/t, a o 45 zł/t olej napędowy. Po doliczeniu 23%VAT daje to wartość brutto: 5,20 zł za litr Pb95 i 5,18 zł za litr ON.

 

Test opon: 38 nowych modeli na lato

Tegoroczna zima powoli zaczyna ustępować. To dobry czas na zapoznanie się zoponiarskimi nowościami na sezon letni. Niemiecki automobilklub ADACprzedstawił właśnie wyniki testu 38 modeli takich opon.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019