Wyszukiwałeś:

384

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 384

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Peugeot 407: NAJBARDZIEJ UDANY MODEL PEUGEOTA.

4.75 Obok Hyundaia Sonaty jest to najlepszysamochód jakim do tej pory jeździłem. Jest absolutnie bezawaryjny. Pozawizytami z powodu standardowych przeglądów gwarancyjnych oraz wymiany opon niebyłem w serwisie ani razu (105 tys. km). Mit o awaryjno...

 

Wątek na forum: Utrudnienia na A4

Sposób realizacji rrobót drogowych na A4 jest idiotyczny. Nie wiem z jakiego powodu robi się zwężenie do jednego pasa ruch w każdym kierunku. Korki w godzianch szczytu są niemiłosierne. Przecież można zrobić tak jak w Niemczech- zwęzić pasy ruchu, dać ograniczenie prędkości ale zachować p...

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Dwa lata na przebudowę DW 384 Dzierżoniów – Łagiewniki

Do 28 października można składać oferty w przetargu na przebudowę drogiwojewódzkiej nr 384. Przebudowany zostanie odcinek od Dzierżoniowa doŁagiewnik (woj. dolnośląskie).  Łącznie zmodernizowane będzie prawie13,5 km drogi. Budowa potrwa 2 lata od daty podpisania umowy z wykonawcą.

 

75 milionów na nową drogę Dzierżoniów-Łagiewniki

W ciągu dwóch lat za 75 mln zł zostanie przebudowana drogawojewódzka nr 384 na Dolnym Śląsku. 16-kilometrowy odcinek drogimiędzy Dzierżoniowem a Łagiewnikami wybuduje Przedsiębiorstwo RobótDrogowych i Mostowych S.A. z Kędzierzyna Koźla. Droga ma zostać przebudowanaw ciągu dwóch lat.

 

Prace na DW 384 Dzierżoniów - Łagiewniki

Odcinek drogi wojewódzkiej nr 384 między Dzierżoniowem a Łagiewnikamiwreszcie doczekał się przebudowy. Pracami zajmie się PrzedsiębiorstwoRobót Drogowych i Mostowych S.A. z Kędzierzyna Koźla. Prace podzielonona dwa etapy i potrwają dwa lata.

 

Miliony na drogi Dolnego Śląska

Blisko 45 milionów złotych, bo tyle wynosi pula przeznaczona na dotacjeunijne, to kwota przeznaczona m.in. na budowę lub przebudowę obwodnicmiejscowości i poprawę szlaków tranzytowych prowadzących przez miasta,a także na budowę i modernizację połączeń z głównymi drogamikrajowymi na Dolnym Śląsku. Największą szansę na dofinansowanie mająprojekty na południu regionu, „poniżej” autostrady A4 i A18.Wśród wybranych przez zarząd woj. dolnośląskiego propozycji znalazły się drogi w Jeleniej Górze, Karpaczu, Wałbrzychu, Bielawie, Świdnicy, Zgorzelcu, Ząbkowicach Śląskich, Wleniu i Osiecznicy.

 

DW 384: zmiany w ruchu między Dzierżoniowem, a Łagiewnikami

Z poważnymi utrudnieniami w ruchu muszą się liczyć kierowcy korzystający zdrogi wojewódzkiej nr 384 między Dzierżoniowem, a Łagiewnikami wwojewództwie dolnośląskim. Od 21 maja 2013 r. znaczna część drogizostanie wyłączona z ruchu, a samochody pojadą objazdami prowadzonymigłównie przez drogi powiatowe. Na trasy objazdów nie wjedzieciężki transport. Jadący tranzytem kierowcy ciężarówek będąkorzystali z drogi krajowej nr 8.

 

Utrudnienia na trasie Dzierżoniów - Łagiewniki

Na kierowców czekają kolejne utrudnienia w ruchu na drodzewojewódzkiej nr 384, związane z przebudową tej drogi międzyDzierżoniowem, a Łagiewnikami (województwo dolnośląskie).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019