Wyszukiwałeś:

385

. Znaleziono 136 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 385

Spróbuj też wyszukać: 378

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 136 wszystkich):

Fiat Grande Punto: Grandciak-Grande

4.75 Świetne auto-relaksuje

 

Wątek na forum: Dymiący Touareg

a juz myslalem ze cos sie pali w tym aucie :-) ~pirotechnik

 

Nowy rozmiar opony – więcej korzyści dla transportowców

Nie wszystko, co jest przewożone na duże odległości, to bardzo ciężkieładunki. W dziale opon użytkowych firmy Continental po wieluszczegółowych badaniach i analizach - stwierdzono, że blisko 80 procentprzewozów towarowych nie wymaga stosowania opon o najwyższych indeksachnośności.

 

Lepsze drogi w Srebrnej Górze

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei rozpoczęła przebudowę drogiwojewódzkiej nr 385 w Srebrnej Górze. Przebudowa tego odcinkadrogi ma za zadanie poprawę jakości z zachowaniem pierwotnego charakterunawierzchni brukowanej (z kostki kamiennej i sjenitowej).

 

Coraz bliżej końca...

Do 21 maja zakończą się prace na kolejnych obiektach inżynierskichzlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich Dolnego Śląska.Remonty wymagały wprowadzenia objazdów oraz powodowaly utrudnienia wruchu.

 

Utrudnienia na drogach wojewódzkich Dolnego Śląska

Sezon remontowy nadal w pełni. Kierowcy muszą zachować szczególnąostrożność  na wielu odcinkach dróg województwadolnośląskiego, gdzie prowadzone są remonty.

 

Michelin przedłuża gwarancję bieżnikowania

Michelin, jako pierwsza firma oponiarska, w 2010 roku wprowadził na polskirynek gwarancję bieżnikowania opon segmentu X Works. Z uwagi na dużezainteresowanie ofertą, w 2011 roku gwarancja bieżnikowania na opony Michelinz segmentu X Works zostaje przedłużona, czyli obejmuje również oponywyprodukowane w 2011 roku i oddane do bieżnikowania MICHELIN Remix przed 31grudnia 2013 roku. Nowością 2011 jest wprowadzenie takiej samej usługi winnym segmencie użytkowania, transporcie lokalnym i krajowym, na oponę wrozmiarze 385/65 R 22,5 XTE3.

 

Michelin X One MaxiTrailer - dla naczep

Michelin zaprezentował nową opone dla naczep X One MaxiTrailer. To oponastworzona z myślą o nowoczesnych przedsiębiorstwach transportowych. Dziękizastosowaniu zaawansowanych technologii i rozwiązań, właścicielepojazdów ciężarowych mogą polegać na osiągach, uniwersalności orazoszczędności wynikającej z dłuższego życia opony.

 

Większa nośność opon Continental

Continental rozszerza ofertę regionalnych opon drugiej generacji. Nowa oponaHSR2 XL na oś przednią dzięki nośności osi do 10 ton jest przystosowana dowykorzystania również w nadchodzącej generacji ciężarówekspełniających europejskie normy emisji spalin Euro 6. Odnosząca sukcesy oponado naczep HTR2 będzie natomiast dostępna również w rozmiarze owysokości profilu 55, do wykorzystania w przyczepach zoptymalizowanych podwzględem ładowności.

 

Goodyear Omnitrac - idealna dla flot

Nowa opona do naczep Goodyear – Omnitrac MST II – oferujekonsumentom lepsze osiągi we wszystkich kluczowych obszarach. Testyprzeprowadzone przez operatorów flot wykazały, że opona zapewniaprzebieg nawet do 15% dłuższy w porównaniu z poprzednim modelem i o 25%dłuższy gdy porównamy nową oponę z  konkurencyjną z segmentupremium. Opona MST II, wyposażona w technologię Omnitrac Max, uzupełniaofertę Goodyeara dla segmentu transportu mieszanego, obejmującą oponę MSS IIna oś sterującą i MSD II na oś napędową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019