Wyszukiwałeś:

388

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 388

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lancia Delta

Sławę Lancii Delta przyniosły przede wszystkim sukcesy jej wersji rajdowych - 49 zwycięstw w eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Świata oraz wywalczonych sześć tytułów mistrzowskich dla tej włoskiej marki. Pierwsza generacja tego modelu produkowana była w latach 1979-1994, zaś druga do 1999 roku. P...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Peugeot 206: Udany model

4.75 Samochód w zasadzie bezawaryjny. Ma 10lat i oprócz normowego zużycia jeszcze nic sie w tym aucie nie popsuło. Jakobserwuję samochody znajomych i ich awaryjność (w tym samochody za ponad 150tys. zł)to to moje maleństwo jest rewelacyjne.

 

Wątek na forum: Audi R-Zero: Design TT, moc Veyrona

"prędkość maksymalna będzie wynosić aż 460 KM." 460km/h chyba...? ~mevo

 

Wątek na forum: Honda Accord w wersji coupe

Takie małe sprostowanie. Obecna generacja Accorda na rynku amerykańskim też ma wersje coupe. A obecny amerykański Accord to w Japonii Inspire, a japoński i europejski Accord to w stanach Acura TSX. Żeby nie było za prosto. ~Podpis:

 

Wątek na forum: Honda Accord: W dobrym tonie

Bagażnik o pojemności 459 l to czołowka w klasie? To chyba przesada... Mondeo: 550l, Vectra: 500l, Avensis: 520l; Octavia:560i ~kooh

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Przebudowa mostu w Bystrzycy Kłodzkiej

Od 15 września br. na użytkowników drogi wojewódzkiej nr 388 wBystrzycy Kłodzkiej czekają utrudnienia. Rozpoczyna się bowiem przebudowamostu, która potrwa niemal do końca tego roku.

 

Przebudowali most w Bystrzycy Kłodzkiej

Przebudowa mostu w Bystrzycy Kłodzkiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr388 została zakończona. Prace trwały blisko 4 miesiące.

 

Naprawa przepustów na dolnośląskich drogach

Drogowcy rozpoczęli remont trzech przepustów na drogachwojewódzkich Dolnego Śląska - w Chocieszowie i Ratnie Dolnym. Pracepotrwają do 18 maja 2010 r.

 

Wojna o prędkość

Bicie rekordów mamy w genach, podobnie jak i współzawodnictwo.To powoduje, że ludzie często z bardzo małej rzeczy potrafią stworzyćwojnę o przysłowiową pietruszkę. Wojna o prędkość pojawiła się wraz zstworzeniem pierwszego automobilu. Jednak najciekawszy jej etap rozpoczyna sięod momentu, gdy pewien włoski producent utarł nosa Porsche.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019