Wyszukiwałeś:

389

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 389

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lancia Kappa

Lancia Kappa to luksusowy model włoskiej firmy wytwarzany na rynku od 1994 roku, kiedy to zastąpił model Thema, do 2001 roku, gdy w jego miejsce pojawiła się Lancia Thesis. Lancia Kappa na początku dostępna była wyłącznie w wersji sedan, po dwóch latach dołączyła do niej wersja kombi (SW), a w ko...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Wątek na forum: Prywatne Volvo XC90 Benedykta XVI

ciekawe po co papieżu prywatne auto ~ciekawski

 

"Autostrada Sudecka" w przebudowie

Z końcem marca br. został ogłoszony przetarg na roboty drogowe dotycząceprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 389 na odcinku Zieleniec - Mostowice w ramachprogramu Interreg III A Polska - Czechy (dofinansowanie 75%). Realizacjainwestycji o wartości blisko 7,4 mln zł potrwa do końca 2007 r.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Sierpniowy remont mostów i przepustów

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu poinformowała oremontach mostów i przepustów na podlegających jej drogachwojewódzkich.

 

Mniej utrudnień na dolnośląskich drogach

Dobra wiadomość dla dolnośląskich kierowców - zakończyły się pracena trzech remontowanych dotychczas odcinkach dróg: w Jarkowicach,Zagrodnie i Zieleńcu.

 

Zamknięty most w Międzylesiu

Do końca września br. kierowcy nie będą mogli korzystać z mostu na NysieKłodzkiej w Międzylesiu na drodze wojewódzkiej nr 389 (dolnośląskie).

 

Wątek na forum: Bagażnik dachowy

Kupię duży (ten na cały dach) bagażnik dachowy do Kangoo 2000r. Tel. 793-389-064 ~Rumek

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019