Wyszukiwałeś:

390

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 390

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

Renault Megane: Polecam

4.75 Jak do tej pory miałem kilka Renówek ina żadną nie narzekałem. W tej wersji Megane II mogłaby być lepszaelektronika bo raz po raz coś zawodzi ale są to drobnostki. Niektóre serwisymogły by mieć lepszych mechaników a może uczciwszych i są nieco ...

 

Wątek na forum: Triumf Bugatti Veyron

Ultima GTR robi to szybciej ( 9.4 s.) Ciekawe czemu o tym nie wspomniano, skoro cała reszta to kopia z Leflane News. ~Paweł

 

Wątek na forum: Impreza zaatakuje wiosną

Kolejny odcinek z cyklu strzelamy sobie w stopę.... zabijanie legend nie służy sprzedaży, ale ich wybór. Najpierw Honda prezentuje ciekawego Civica, ale w modelu Type-R nie zwiększa mocy i daje technologicznie przestarzałe zawieszenie (zobaczycie to w lutym) Teraz Subaru robi z Imprezy hatch...

 

Wątek na forum: Ekstremalny Range Rover

Tak sie zlozyło ze ostatnio miałem okazje jezdzisz wszystkimi land roverami i Range rover jest najlepszy chociaz osobiscie najbardziej odpowiada mi RR Sport 4.2 390 koników Wiecie jak slicznie mruczy? :) Przy dobrym wciskaniu pedału gazu spala jakies 38 litrów na setke. Wiec nie jest dla ...

 

Wątek na forum: Sportowe gwiazdy Frankfurtu

Golf R20T będzie miał 300 nie 270 KM !!! Będzie później też R45 o mocy ok. 340-390 KM. ~Golf R20T bedzie miał 300 nie 270 KM !!!

 

Sierpniowy remont mostów i przepustów

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu poinformowała oremontach mostów i przepustów na podlegających jej drogachwojewódzkich.

 

Most na Wiśle za 2 lata

Prawie kilometrowej długości most połączy województwaświętokrzyskie i podkarpackie. 24 października 2012 r. w Kielcach podpisanoumowy na dofinansowanie inwestycji, która zakłada także stworzenieukładu komunikacyjnego łączącego most z okolicznymi drogami. Na ten celprzeznaczono 304 mln zł z Programu Rozwój Polski Wschodniej. Wartośćcałkowita projektu to ponad 390 mln zł. Prace powinny zakończyć się naprzełomie III i IV kwartału 2014 r.

 

GM i Michelin zainwestują w Polsce?

Puls Biznesu informuje o dwóch inwestycjach firm z sektoramotoryzacyjnego w Polsce. General Motors może zainwestować w Tychach 1,5 mldzł. Natomiast producent opon Michelin myśli o rozbudowie zakładu w Olsztynieza 390 mln zł.

 

Ford Focus po liftingu - znamy ceny

Lada moment do sprzedaży trafi Ford Focus po faceliftingu. Cennik za wersjępięciodrzwiową zaczyna się od 57.990 zł. Za odmianę czterodrzwiowązapłacimy tysiąc więcej, zaś za kombi z portfela trzeba będzie wysupłaćdodatkowe 2 tys. zł.

 

Znamy oferty na S6 Nowogard - Płoty

Dziewięciu chętnych złożyło oferty na wybudowanie drogi ekspresowej S6 naodcinku Nowogard - Płoty. Najtańsza opiewa na kwotę 390,2 mln zł, zaśnajdroższa na 548 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019