Wyszukiwałeś:

395

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 395

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 395 39 droga 395

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

 

395-konny diament Mitsubishi

W ofercie firmy MMC Car Poland znalazły się nowe, dodatkowo wyposażone wersjeflagowego modelu spod znaku Trzech Diamentów - Mitsubishi Lancera Evolution IX.Dzięki modyfikacjom moc silnika zwiększono do 340, 360 a nawet 395 KM!

 

Powstanie wschodnia obwodnica Wrocławia

Powstanie trasa Bielany-Łany-Długołęka, nazywana także wschodniąobwodnicą Wrocławia. Długość obwodnicy wyniesie ponad 35km, zaś kosztinwestycji szacowany jest na około 800 mln zł.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Wrocław: Koniec prac na Borowskiej

Zakończyła się rozpoczęta we wrześniu 2006 roku przebudowa ulicy Borowskiejwe Wrocławiu. Kierowcy mogą już poruszać się nowym odcinkiem drogi odskrzyżowania z ul. Armii Krajowej do Akademii Medycznej. Koszt inwestycjiwyniósł blisko 20 mln zł.

 

Ruszył przetarg na wschodnią obwodnicę Wrocławia

W ubiegłym tygodniu ogłoszony został przetarg na budowę pierwszego odcinkatzw. łącznika aglomeracyjnego A4-S8 we Wrocławiu, czyli drogiBielany-Łany-Długołęka, która będzie stanowić wschodnią obwodnicęmiasta. Jest szansa na to, że trasa powstanie przed 2013 rokiem.

 

Wrocław: utrudnienia w okolicach Armii Krajowej

W związku z przebudową ul. Bardzkiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 395we Wrocławiu oraz budową nowego torowiska tramwajowego na ulicach Bardzkiej iŚwieradowskiej od soboty 13 marca 2010 roku zmieniła się organizacja ruchu naskrzyżowaniu Armii Krajowej i Bardzkiej.

 

Wrocław: wahadłowo na Bardzkiej

W związku z przebudową ulicy Bardzkiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr395 we Wrocławiu w nocy z soboty na niedzielę 27/28 listopada 2010 rokuzostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Bardzkiej polegającana połówkowym zamknięciu ok. 40 m jezdni w pobliżu wiaduktukolejowego. Ruch sterowany sygnalizacją świetna będzie odbywał sięwahadłowo.

 

Będzie nowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Rusza budowa kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.  Koszt pracdla tego etapu to 56,6 mln zł, a ich zakończenie planuje się na styczeń 2013roku. Wschodnia Obwodnica Wrocławia (WOW), nazywana też trasąBielany-Łany-Długołęka  zapewni szybkie i wygodne połączenieautostrady A4 i drogi wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawy. To sprawi, żekierowcy nie będą musieli przedzierać się przez uliczne korki w stolicyDolnego Śląska. Wschodnia obwodnica, wspólnie z AutostradowąObwodnicą Wrocławia, stworzy kompleksowy ring wokół miasta.

 

Most pod Wrocławiem połączył oba brzegi Odry

Najdłuższy most, jaki powstaje w ramach Wschodniej Obwodnicy Wrocławiapołączył oba brzegi Odry. Zabetonowany został ostatni fragment nowejkonstrukcji w Łanach. Most jest najważniejszym i największym obiektembudowanym w ramach obwodnicy, zwanej drogą Bielany-Łany-Długołęka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019