Wyszukiwałeś:

396

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 396

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Honda Accord: podsumowanie

4.5 bardzo miły, charakterny samochódłączący dynamikę z wygodą. no i nie pali jak dziki.

 

Dolny Śląsk: porozumienie w/s obwodnic i dojazdów do A 4 i S 8

Samorządy z powiatu oławskiego będą partycypować w kosztach przygotowaniadokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia inwestycji - budowa drógdojazdowych do autostrady A-4 i drogi S-8 wraz z wykonaniem obwodnicmiejscowości: Oława, Jelcz - Laskowice, Ścinawa Polska, Godzikowice,Chwalibożyce.

 

Zamkną most na Odrze w Oławie

Już jutro, 6 grudnia 2008 roku, tymczasowo zamknięty dla ruchu samochodowegozostanie most na Odrze w Oławie, przez który przebiega drogawojewódzka nr 396. Jest to konieczne ze względu na prowadzone praceremontowe. Most wymagał naprawy po wrześniowym wypadku.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Popowodziowe utrudnienia na drogach Dolnego Śląska

Kierowcy w dalszym ciągu mogą napotkać na popowodziowe utrudnienia na drogachwojewódzkich Dolnego Śląska. Nieprzejezdne są m.in. odcinkidróg wojewódzkich nr 455 i 324.

 

Nieprzejezdne drogi na Dolnym Śląsku

Na Dolnym Śląsku cały czas obowiązuje stan zagrożenia powodziowego.Żywioł utrudnia też życie kierowcom.Niektóre drogi są nadalnieprzejezdne.

 

Remont mostu na drodze wojewódzkiej nr 396 w Oławie

Miniony weekend był ostatnim, podczas którego kierowcy mogli korzystaćz mostu na drodze wojewódzkiej nr 396 przy ul. Strzelnej w Oławie. Odponiedziałku przeprawa jest remontowana. Modernizacja mostu zakończy się wlistopadzie 2010 r.

 

Dolny Śląsk: do lipca DW 346 i 396 w remoncie

W poniedziałek 19 marca rozpoczyna się remont drogi wojewódzkiej nr 396na odcinku od miejscowości Gaj Oławski do autostrady A4 oraz na drodzewojewódzkiej nr 346 od miejscowości Jaczkowice od drogi krajowej nr 94 wmiejscowości Godzikowice w województwie dolnoślaskim.

 

Dolny Śląsk: Utrudnienia na drodze do Strzelina

Ruszył remont drogi wojewódzkiej nr 396 w okolicach Strzelina. Pracepotrwają do ostatnich dni kwietnia br. Kierowców czekają utrudnienia natrasie dojazdowej do Strzelina.

 

Ograniczenia w ruchu na DW 396 w dolnośląskim

Kierowcy jeżdżący tą trasą muszą się jednak liczyć z nowymiutrudnieniami na DW 396. W dniu 16 kwietnia wprowadzone zostaną ograniczenia wruchu dla kierunku od Oławy i od autostrady A4 w stronę Strzelina.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019