Wyszukiwałeś:

4

. Znaleziono 33229 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 4

Spróbuj też wyszukać: droga nr 4 citroen c4 picasso S80 2007 4 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33229 wszystkich):

Limitowany Morgan 4/4 na 70. rocznicę

Morgan obchodzi 70-lecie produkcji. Z tej okazji brytyjski producentluksusowych, sportowych samochodów wyprodukował następcę modelu 4/4 z1936 roku.

 

Przetarg na nadzór remontu DK 4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na nadzór nad realizacją przebudowy drogi krajowej nr4 na odcinku Machowa-Łańcut.

 

Kolejna umowa na remont DK 4

Podpisano umowę na modernizację ostatniej, czwartej części zadaniazwiązanego z przebudową drogi krajowej nr 4 na odcinku Machowa –Łańcut. Kontrakt obejmuje fragment krajowej czwórki z Rzeszowa doŁańcuta. Prace będą kosztować prawie 92 mln zł.

 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

BMW Serii 4

Nie przecierajcie oczu ze zdumienia. Dobrze widzicie. Tytuł tego artykułu toBMW Serii 4. Zamaskowany samochód został sfotografowany podczastestów. Auto o kodowym oznaczeniu F32 ma pojawić się na rynku brytyjskim w połowie roku 2014.

 

Remont DK 4 obwodnicy Brzeska

Rozpoczyna się remont  w Brzesku, na  odcinku drogi krajowej nr 4, odronda z drogą nr 75 do skrzyżowania z drogą wojewódzką 768. Jest topierwszy etap remontu nawierzchni drogi nr 4 stanowiącej obwodnicę Brzeska.

 

BMW: Nowa-stara Seria 4 Coupe Concept

Bawarski koncern oficjalnie przedstawił model, o którym mówi sięod dawna. W zasadzie BMW przechodzi do następnego etapu i po debiucie w zeszłym roku nowej Serii 3, tegorocznym debiucie Serii 3 Touring czas na BMWSerię 3 Coupe... o parodon, Serię 4.

 

BMW seria 4 z otwieranym dachem

Po premierze BMW serii 4 w wariancie coupe, przyszła pora na odmianę zotwieranym dachem. Wprawdzie mamy tu do czynienia tak naprawdę z następcąserii 3 cabrio, to jednak od swojego kuzyna ten kabriolet różni sięwieloma elementami.

 

BMW Seria 4 Gran Coupe w pełnej krasie

Oto Niemcy z Bawarii pokazują kolejne wcielenie modelu z liczbą 4 w nazwie.Były już  sportowe emocje to przyszedł czas na styl. Fizycznie auto poraz pierwszy zostanie pokazane na marcowych targach motoryzacyjnych.

 

BMW Serii 4: Nie przejedziesz obojętnie!

Kiedy BMW ogłosiło nową filozofię nazewnictwa, pojawiły się szybko głosykrytyki. Przede wszystkim, że jest to niepotrzebne, że modele nie będą sięw odpowiednim stopniu wyróżniać oraz, że ciężko będzie sięprzyzwyczaić. Nic bardziej mylnego. BMW Serii 4 odjechało swoim najbliższymkonkurentom o najmniej jedną długość w wielu kwestiach. Jakich? Czas sięprzekonać. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019