Wyszukiwałeś:

229

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 229

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 70 wszystkich):

Nawigacja w telefonie

Jeżeli Twój samochód nie został wyposażony w fabrycznąnawigację  satelitarną i nie posiadasz takiego urządzenia w wersjiprzenośnej, możesz wykorzystać swój telefon komórkowy. Nawetjeśli nie posiada wbudowanej anteny GPS.

 

Tramwaj Solarisa jeździ w Poznaniu

Kursy na regularnej linii w Poznaniu rozpoczął Solaris Tramino. Toprzedseryjny egzemplarz, który spełnia wszystkie wymogi by wozić pasażerów i który przez ostatnie miesiące był testowany wPoznaniu. Na początek z nowoczesnego, niskopodłogowego tramwaju będą mogliskorzystać pasażerowie linii nr 14.

 

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Gdańsk: Trasa Słowackiego w blokach startowych

Żadne odwołanie nie wpłynęło do przetargu na budowę Trasy Słowackiego wGdańsku. Oznacza to, że prace na budowie ruszą pełną parą w przeciągunajbliższego miesiąca.

 

Prezentacja Solarisa Tramino

Solaris zaprezentował lokalnym władzom oraz przedstawicielom prasy pierwszyegzemplarz tramwaju Solaris Tramino dla Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu. Firma przedstawiła także hale produkcyjne, wktórych odbywa się końcowy etap wytwarzania nowoczesnych,niskopodłogowych pojazdów szynowych marki Solaris.

 

Mercedes SLK 250: Pierwsza jazda

Kiedy w 1996 roku pojawił się po raz pierwszy, wyznaczył nowe standardy wsegmencie małych kabrioletów. Teraz przed nami stoi najnowsza generacjaMercedesa SLK, która ponownie wnosi świeży powiew do światakabrioletów.

 

Kolejny miesiąc wzrostu

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w maju 2011 roku, zarejestrowano 4 254 nowe i używane pojazdy użytkowepowyżej 3,5t w tym autobusy. Było to o 30,6% więcej niż przed rokiem, kiedyzarejestrowano 3 251 pojazdów.

 

PAIiIZ: najwiecej projektów inwestycyjnych z motoryzacji

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych prowadzi obecnie 161inwestycji. W ciągu trzech ostatnich tygodni pozyskała 16 nowychinwestorów. Wartość prowadzonych przez PAIiIZ projektów wynosiponad 6027 mln euro, a deklarowana liczba nowych miejsc pracy – 47849.Najpopularniejszym sektorem nadal pozostaje motoryzacja.

 

Zima niegroźna dla Seata

Sieć Autoryzowanych Serwisów SEAT-a, jak co roku zaprasza wszystkich Klientów, aby przygotowali swoje auta do sezonu zimowego i skorzystali z przygotowanych dla nich szeregu promocji.

 

Golf GTI Edition 35 oraz Polo GTI w polskich salonach

Już od początku nowego roku w polskich salonach Volkswagena pojawią się dwanowe modele: Polo GTI oraz specjalna, jubileuszowa wersja Golfa GTI, Edition35.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019