Wyszukiwałeś:

3 X

hatch X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3 hatch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 51 wszystkich):

Alfa Romeo Brera w Genewie

Już trzeciego marca rozpoczyna się 75-ty Międzynarodowy Salon Samochody wGenewie. Na tę okazję należąca do Fiata Alfa Romeo zaprezentuje produkcyjnąwersję swojego najnowszego coupe - następcy GTV i Spider.

 

Studenci dla Abartha

Studenci Wyższej Szkoły Projektanckiej w Turynie podjęli się zadaniawskrzeszenia marki Abarth. Ich wkład w przywrócenie blasku włoskiemutunerowi to szkic nowego, sportowego modelu o nazwie Abarth SS.

 

Alfa 149 nabiera kształtów

Włoski producent samochodów marki Alfa Romeo jest bardzo otwarty jeśli chodzio prezentowanie swoich planów dotyczących najbliższej przyszłości. Firmazaprezentowała pierwsze szkice modelu o nazwie 149, który niebawem zadebiutujena rynku.

 

Pierwsze szkice nowego Touarega

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia dużego SUV`a z Wolfsburga. NowyVolkswagen Touareg będzie podobny do swego mniejszego brata, Tiguana. Dlazmniejszenia masy, niemiecki producent prawdopodobnie zdecyduje się na użyciekomponentów nadwozia z aluminium.

 

Kia pro_cee'd: Trzydrzwiowe coupe

Już sama nazwa tego modelu wskazywała, iż nie będziemy mieli do czynienia zezwykłym cee'dem, któremu po prostu zabrano jedną parę drzwi. Irzeczywiście, pro_cee'd różni się od swego starszego brata w wieluelementach, sprawiając, że niekoniecznie mamy do czynienia z trzydrzwiowymhatchbackiem, a bardziej trzydrzwiowym coupe.

 

Ford Focus RS - Hit roku 2009

Bez wątpienia będzie to hit pierwszej połowy 2009 roku. Ford Focus RSnajmocniejsza ośka wśród kompaktów na świecie mimo, że jeszczenie weszła do seryjnej produkcji znalazła już pierwszy 1000 klientów.

 

Z Europy do Japonii

Produkowany wyłącznie w brytyjskiej fabryce Hondy Civic Type R w przyszłymroku trafi do sprzedaży także i na japoński rynek.

 

Audi S3 Limousine: Mała, szybka limuzyna

Nie ma w nazwie "RS", więc sportowcem jest tylko w połowie. Należydo segmentu kompaktów, więc również ciężko mówić opełnoprawnej limuzynie. Audi S3 jest swego rodzaju kompromisem pomiędzyosiągami, elegancją na najwyższym poziomie i miejskimi potrzebami.

 

Volkswagen Scirocco R - wiatr zachodni, porywisty

Niepraktyczny, absurdalnie mocny, przyciągający spojrzenia przechodniów- to nie może być Volkswagen, prawda? A jednak - nieco zapomniany model Scirocco zawitał do nas na test w najmocniejszej specyfikacji "R".

 

Ford Mustang 2015 - pierwsza jazda

Na ten moment cała Europa musiała poczekać aż 50 lat. W końcu w oficjalnejdystrybucji Forda pojawiła się amerykańska legenda szos, czyli Mustang. Kilkadni temu mieliśmy okazję wypróbować go na polskiej ziemi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3 hatch".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020