Wyszukiwałeś:

304

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 304

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 60 wszystkich):

Dynamiczne Volvo S60

Na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie odbędzie się premieraświatowa całkowicie nowego Volvo S60. Z tym modelem Volvo wkracza na jeden znajbardziej konkurencyjnych segmentów motoryzacyjnych –prestiżowych sedanów.

 

Kraków - uroczystości pogrzebowe. Zrezygnuj z auta

W związku z uroczystościami pogrzebowymi, które odbędą się wKrakowie 18 kwietnia, prezydent Krakowa zwrócił się do wszystkich zprośbą, aby 17 i 18 kwietnia, ze względu na przewidywane znaczne utrudnieniaw ruchu, nie korzystali z samochodów. Największe utrudnienia będąprzede wszystkim w centrum i w okolicach pierwszej obwodnicy oraz na trasie zlotniska w Balicach na Salwator. W tym czasie zwiększona będzieczęstotliwość kursowania komunikacji zbiorowej. Dodatkowe kursy do Krakowawprowadzają najwięksi przewoźnicy kolejowi. Dla zmotoryzowanych zorganizowanebędą parkingi.

 

Fakty o rekordowym zwycięstwie Audi w Le Mans

W najszybszym w historii wyścigu Le Mans Audi odnotowało trzeci triumf. Otonajważniejsze fakty o historycznym zwycięstwie niemieckiej marki z czteremapierścieniami w Le Mans.

 

Ciężarówki sprzedają się słabo ale rynek jest stabilny

W lipcu br. sprzedano w Polsce 4 324 samochodów dostawczych iciężarowych. To więcej o 304 szt. (+7,5%) niż przed rokiem ale prawie o tylesamo mniej (-301) niż w czerwcu tego roku (-6,5%). Od początku roku sprzedano28 319 takich pojazdów. To oznacza spadek sprzedaży o 2 188 sztuk czyli7,2% podał Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM).

 

Nie tylko Polacy wybierają Skody

W minionym roku sprzedaż nowych samochodów w centralnej i wschodniejczęści Europy spadła o 4,9 proc. w porówaniu do 2009 roku.Najczęściej wybieraną marką była Skoda, a modelem Skoda Octavia.

 

Nowe silniki w E-Klasie

Mercedes dokłada nowe silniki oraz skrzynię biegów do Klasy E. Będąto dwie benzynowe jednostki i nieco odświezona siedmiobiegowa automatycznaskrzynia.

 

Półrocze na plusie

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w czerwcu 2011 roku, zarejestrowano 4 304 nowe i używane pojazdyużytkowe powyżej 3,5t w tym autobusy. Było to o 32,5% więcej niż przedrokiem, kiedy zarejestrowano 3 248 pojazdów.

 

Bilans długiego weekendu okiem Policji

53 osoby zginęły, a 604 zostały ranne – to bilans 462wypadków, do których doszło na polskich drogach podczas długiegosierpniowego weekendu . Policjanci zatrzymali aż 2.972 nietrzeźwychkierujących.

 

Rynek użytkowych przyhamował

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w październiku 2011 roku, zarejestrowano 4 185 nowych i używanychpojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów. Było to mniejo 81 sztuk (-1,9%) niż przed rokiem i mniej o 423 (-9,2%) niż przedmiesiącem. Zasadniczy wpływ na obraz października miała sytuacja na rynkuużywanych samochodów ciężarowych, które stanowiły 52%omawianej grupy pojazdów. Odnotowano na nim kilkunastoprocentowe spadkiwskaźników. Odpowiednio rok do roku -19,8% i miesiąc do miesiąca-15,1%.

 

Niezły początek roku

Według wstępnych danych Centralnej Ewidencji Pojazdów w styczniuzarejestrowano 71.325 nowych i używanych samochodów osobowych idostawczych do 3,5t. Liczba pierwszych rejestracji była niższa niż w grudniu2011 o 12,3% (-10.026 sztuk), ale jednocześnie wyższa niż w styczniu przedrokiem o 6,7% (+4 494).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018