Wyszukiwałeś:

auta

. Znaleziono 11518 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta

Spróbuj też wyszukać: auta używane samochody używane samochody używane z homologacją i fakturą vat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 11518 wszystkich):

Wątek na forum: Auta made in Poland 2005

unijce sie boją nas czyli FSO bo wolom zasrane mercedesy audi te auta guwno wartajom niemieckie auta so m do kitu nasze polskie so super ~kamil ptaszkowski

 

Bat na stare auta

Być może już niedługo zdecydowanie trudniejsze będzie"zaliczenie" badania technicznego auta, co w konsekwencji możedoprowadzić do tego, że z naszych dróg zniknie sporo naprawdę leciwychjuż samochodów. Ministerstwo infrastruktury przygotowało bowiemodpowiednie przepisy w kwestii wymagań technicznych dla aut.

 

Ostatni dzwonek dla kratek

Niecałe trzy miesiące do zakończenia roku to ostatni moment dlaprzedsiębiorców, by nabyć jeszcze auto z kratką, a tym samymskorzystać w pełni z odliczeń w podatku VAT. Dla tych, którzy jeszczesię wstrzymują z decyzją, przypominamy, że aby zaoszczędzić 22 proc.podatku VAT, muszą oni zdążyć z zarejestrowaniem zakupionego auta przedkońcem roku. A to wcale już nie jest takie pewne

 

Likwidacja "kratek" dotknie też leasing

Obecne prawo umożliwiające odliczenie pełnego VAT od nabycia aut z kratkąoraz paliwa do nich prawdopodobnie zostanie utrzymane tylko do końca tego roku.Po 1 stycznia 2011 r. zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami MinisterstwaFinansów dotychczasowe korzyści podatkowe zostaną przedsiębiorcomodebrane. Dotknie to nie tylko przedsiębiorców kupujących tego typuauta, ale również nabywających je w drodze umowy leasingu.

 

Podatek od kupna używanego

Wizyta w urzędzie skarbowym oraz zapłata podatku od czynności cywilnoprawnychto jeden z naszych obowiązków, o którym musimy pamiętaćkupując samochód używany. Są jednak sytuacje, kiedy stając sięposiadaczem auta z drugiej ręki z tego obowiązku będziemy zwolnieni. Zobacz,jakie to sytuacje, żeby niepotrzebnie nie płacić fiskusowi.

 

Jakie są najpopularniejsze auta w polskim Internecie?

W środę, w godzinach wczesno popołudniowych poznamy zwycięzcę corocznegoplebiscytu na Internetowy Samochód Roku 2011 w kategoriach auta nowe orazauta używane. To największy tego typu konkurs, organizowany przez serwisymotoryzacyjne Grupy Allegro, który pokazuje, jakimi modelami i markamiinteresują się osoby, poszukujące dla siebie samochodu z salonu.

 

Uwaga na sztuczki niemieckich handlarzy

Kupno auta, w tym także używanego, może rodzić pewne komplikacje,szczególnie gdy dokonujemy tej czynności poza granicami kraju. Słabaalbo wręcz zerowa znajomość języka zwiększa dodatkowo to ryzyko, dlategorazem z Europejskim Centrum Konsumenckim podpowiadamy, na co powinniśmyzwrócić szczególną uwagę przy zakupie auta zza naszejzachodniej granicy.

 

Coraz częściej rozważamy kupno hybryd i aut elektrycznych

Choć tradycyjnie napędzane samochody ciągle są kupowane najczęściej,jednak 70% badanych jest skłonna wydać więcej na samochód hybrydowylub elektryczny. Dużo ważniejsze od ceny są niezawodność auta i jego niskiespalanie.

 

Książka serwisowa też może być fałszywa

Kupno używanego auta wiąże się z wieloma ryzykami, główniezwiązanymi ze stanem technicznym nowego nabytku, faktycznym przebiegiem ipróbą zafałszowania przez sprzedawcę jego wypadkowej przeszłości. Wtakich sytuacjach pomocna może być książka serwisowa, ale sprawdzajmyzawsze, czy ona na pewno jest prawdziwa.

 

Funkcjonalne auta dla rodziny - 5 propozycji

Wybór auta rodzinnego nigdy nie jest łatwy, a na rynku propozycji jestbardzo dużo. Postaraliśmy się wybrać pięć samochodów wpisującychsię w to kryterium.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018