Wyszukiwałeś:

autostrady

. Znaleziono 2326 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrady

Spróbuj też wyszukać: autostrada a2 autostradowa obwodnica rzeszowa autostradya1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 2326 wszystkich):

Dokumentacja autostrady A-4

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podpisanoumowę na wykonanie projektów i dokumentacji autostrady A-4 z Tarnowa doRzeszowa.

 

W Brzesku powstanie zjazd z autostrady A-4 Kraków - Tarnów

Powstanie nowe połączenie autostrady A-4 Kraków-Tarnów z drogąwojewódzką nr 768 Korzyce – Brzesko w węźle Brzesko. Inwestycja realizowana będzie przez  województwo małopolskiewspólnie z powiatem brzeskim oraz gminami: Szczurowa, Brzesko orazBorzęcin.

 

Jaworzno twarzą do autostrady

Projekt Miasto Twarzą do Autostrady otrzymał kolejne dofinansowanie. Jaworznootrzyma 16 mln zł dofinansowania na realizację piątego etapu projektu.Inwestycja przeprowadzona będzie na odcinku drogi krajowej nr 79 międzyskrzyżowaniem z ul. Wita Stwosza a skrzyżowaniem z ul. Szczakowską. Łącznieroboty drogowe będą prowadzone na odcinku 1300 metrów.

 

Jeździmy tylko jedną jezdnią autostrady A6

Zmieniła się organizacja ruchu na autostradzie A6 pomiędzy węzłem Kijewo, awęzłem Rzęśnica. Jezdnia zachodnia w rejonie przyszłego węzła Tczewskazostała zamknięta. Ruch odbywa się w dwóch kierunkach jezdniąwschodnią (tą w kierunku Świnoujścia).Przebudowa obejmuję odcinekautostrady o długości 2,2 kilometra w rejonie przyszłego węzła Tczewska.Przetarg na budowę węzła Tczewska zostanie ogłoszony na początkuprzyszłego roku. Węzeł Tczewska powinien zostać oddany do ruchu w połowie2013 roku.

 

Zmiany w kilometrażu autostrady A4

W drugiej połowie 2011 roku zmieniono kilometraż autostrady A4 na tereniewojewództw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

 

Znowu problemy z budową autostrady A2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie jest zadowolona zpostępu prac przy budowie autostrady A2. Na budowie odcinka C autostrady A2znowu są opóźnienia w stosunku do ustalonego harmonogramu pracdrogowych. Wyjściem z problemow ma być reorganizacja w ramach konsorcjum,które realizuje inwestycję.

 

GDDKiA: nie ma zagrożenia dla budowy odcinka C autostrady A2

Budowa odcinka C autostrady A2 na trasie Łódź-Warszawa nie jestzagrożona – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad po spotkaniu z konsorcjum wykonawczym.

 

Raport z budowy autostrady A1

Systematycznie wzrasta zaangażowanie ludzi i sprzętu na budowie autostrady A1w województwie kujawsko-pomorskim. - W tym tygodniu na wszystkichodcinkach budowanej autostrady A1 od Czerniewic do Kowala dziennie pracowałośrednio 514 osób i 175 maszyn budowlanych. Zatwierdzono też kolejnychpodwykonawców, usługodawców i dostawców, tym samymzwiększając mobilizację na budowie do 67 firm podwykonawczych,usługodawczych i dostawczych - wynika zraportu prezentowanego przez GeneralnąDyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Remont dróg dojazdowych do autostrady A4

Rozpoczęły się remonty na niektórych drogach prowadzących doautostrady A4.

 

Są chętni na kolejny fragment autostrady A1

Poznaliśmy oferty na drugi w ciągu kilku dni fragment autostrady A1 na odcinkuz Rząsawy do Pyrzowic, który znajduje się wśródpriorytetów na lata 2014 -2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018