Wyszukiwałeś:

bridgestone

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bridgestone

Spróbuj też wyszukać: bridgestone turanza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 163 wszystkich):

Bridgestone w Żarowie

Japońska firma Bridgestone Corporation, produkująca m.in. opony, wybuduje wŻarowie, w dawnym województwie wałbrzyskim, fabrykę gąsienic gumowych dlasprzętu wykorzystywanego do robót ziemnych.

 

Bridgestone rusza z budową

Po długich negocjacjach z japońskimi partnerami, ruszyła największainwestycja zagraniczna na Pomorzu Zachodnim - budowa fabryki Bridgestone wStargardzie Szczecińskim.

 

Porady dotyczący jazdy samochodem po śniegu od firmy Bridgestone

 

Wraz z nadejściem zimy w wielu częściach kraju sporym utrudnieniem są warunki drogowe. Bridgestone America, wraz ze zespołem ekspertów od opon pokazuje jak uniknąć poślizgu na oblodzonych drogach oraz jak nie utknąć w śniegu. Bridgestone dostarcza cennych informacji, które mogą pomóc w zimie aby jazda samochodem była przyjemna i wolna od zagrożeń - mojeauto.tv

 

Oni już myślą o zimie

Wprawdzie lato jeszcze nie odpuszcza, a słońce daje się mocno we znaki imało kto myśli już o pierwszych przymrozkach, to do sprzedaży trafiają jużpierwsze oferty zimowego ogumienia. Dziś prezentujemy, co na zbliżający sięsezon zimowy będzie oferować firma Bridgestone.

 

Nowe opony klasy Premium

Bridgestone zaprezentował ostatnio swoje nowe opony, które mająwyróżniać się spełnieniem wszelakich dobrych cech, jakimi mawykazywać się dobre ogumienie.

 

Bridgeston w F1 nagrodzony

Bridgestone, znana marka produkująca ogumienie, otrzymała nagrodę nategorocznej ceremonii Autosport Awards, która miała miejsce 5 grudnia wLondynie.

 

Dowiedz się wszystkiego o oponach

Nie lada gratka czeka na mieszkańców sześciu polskich miast. Już 6maja odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Bridgestone Road Show, podczasktórej możemy uzyskać fachowego wsparcia dotyczącego bezpieczeństwana drodze oraz ekologicznych rozwiązań dla każdego użytkownika pojazdu.

 

W Krakowie jeżdżą jeszcze na zimówkach!

Połowa ze zbyt niskim cięśnieniem, spora część do natychmiastowej wymiany,a kilkanaście mimo połowy maja na zimowych oponach. To efekty sprawdzianustanu ogumienia w samochodach krakowskich kierowców, któryprzeprowadzili specjaliści firmy Bridgestone.

 

Ignorujemy stan ogumienia

Duża część polskich kierowców nie zwraca uwagi na stan ogumienia wswoich autach – to niepokojący wniosek, który płynie ztestów przeprowadzonych w największych polskich miastach przez firmęBridgestone podczas akcji Bridgestone Road Show.

 

Nigdy więcej kapci?

Czy to koniec jazdy na kapciu? Japoński producent opon, firma Bridgestoneprzedstawiła niedawno rewolucyjną koncepcję pneumatyków, którenie potrzebują powietrza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018