Wyszukiwałeś:

dofinansowanie

. Znaleziono 871 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dofinansowanie

Spróbuj też wyszukać: dofinansowanie obwodnicy kołobrzeg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 871 wszystkich):

Prace na gdańskim Podwalu Grodzkim

15 lipca 2006 roku rozpoczęła się największa w ostatnich latach inwestycjadrogowa w Gdańsku - przebudowa Podwala Grodzkiego i Wałów Jagiellońskich. Potrzech tygodniach trwania remontu prace idą zgodnie z harmonogramem - zapewniaUM Gdańsk. Wartość całkowita projektu to blisko 32,7 mln zł, z czegodofinansowanie z UE w ramach SPOT wynosi ponad 22,7 mln zł. Prace potrwają dogrudnia 2007 roku.

 

Dodatkowe inwestycje w śląskim

Dodatkowo142, 5 mln euro dostanie województwo śląskie w ramach tzw.rekompensaty, jaką rząd przeznaczył dla czterech województw,które straciły na algorytmie podziału unijnych pieniędzy międzyregiony. Z tej puli pięć z siedmiu zgłoszonych projektów otrzyma ześrodków unijnych dofinansowanie w wysokości blisko 79 proc.kosztów inwestycji.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z wGdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jestrównoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastuuprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. Wmarcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

Unijna dotacja dla Mysłowic

Projekt "Przebudowa ul. Katowickiej od ul. Bytomskiej do ul. Bończyka wciągu drogi DK 79" otrzyma unijne dofinansowanie. Inwestycja zlokalizowanabędzie w Mysłowicach, po północnej stronie autostrady A4.

 

Budowa ronda w Tarnowie z unijnym dofinansowaniem

Projekt „Budowa ronda na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II - Błonie wciągu drogi krajowej nr 73” w Tarnowie otrzymał dofinansowanie zfunduszy unijnych. Wartość inwestycji wynosi ponad 6,8 mln zł.

 

Inwestycja Pittsburgh Glass Works otrzyma dofinansowanie

Firma Pittsburgh Glass Works podpisała umowę o dofinansowanie z Funduszy UEprojektu budowy innowacyjnego zakładu produkcji szyb samochodowych w Polsce.Amerykańska firma zainwestuje 244 mln zł w budowę fabryki w ŚrodzieŚląskiej. W zakładzie powstanie 160 miejsc pracy.

 

Miliony na drogi Dolnego Śląska

Blisko 45 milionów złotych, bo tyle wynosi pula przeznaczona na dotacjeunijne, to kwota przeznaczona m.in. na budowę lub przebudowę obwodnicmiejscowości i poprawę szlaków tranzytowych prowadzących przez miasta,a także na budowę i modernizację połączeń z głównymi drogamikrajowymi na Dolnym Śląsku. Największą szansę na dofinansowanie mająprojekty na południu regionu, „poniżej” autostrady A4 i A18.Wśród wybranych przez zarząd woj. dolnośląskiego propozycji znalazły się drogi w Jeleniej Górze, Karpaczu, Wałbrzychu, Bielawie, Świdnicy, Zgorzelcu, Ząbkowicach Śląskich, Wleniu i Osiecznicy.

 

Radom stara się o dofinansowanie dla ul. Kwiatkowskiego i Starowiejskiej

MZD w Radomiu złożył dokumenty o dofinansowanie w 2013 roku przebudowy ulicyKwiatkowskiego oraz ulicy Starowiejskiej. Obie drogi zostałyby gruntowniezmodernizowane, poprawiłoby się na nich również bezpieczeństwo.

 

Dofinansowanie dla rozbudowy DW 765 Staszów - Osiek

Podpisano umowę o dofinansowanie pomiędzy Zarządem WojewództwaŚwiętokrzyskiego, a Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości dotyczącązadania pn. „ Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 765 na odcinkuStaszów – Osiek”. Zadanie obejmuje opracowanie projektubudowlanego i wykonawczego oraz budowę obwodnicy Osieka długość około 2 km.

 

Dofinansowanie dla małego silnika z Bielska-Białej

Komisja Europejska zatwierdziła unijne dofinansowanie dla inwestycjipolegającej na budowie linii produkcyjnej nowatorskiego małego silnikabenzynowego w zakładzie Fiata w Bielsku-Białej. Przedsięwzięcie o wartościponad 1,1 mld zł, dotyczy produkcji silnika spalinowanego o pojemności 900cm3.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019