Wyszukiwałeś:

elektryczne

. Znaleziono 5731 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: elektryczne

Spróbuj też wyszukać: nissan leaf hybrydy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 5731 wszystkich):

Elektryczne Mitsubishi zbliża się

Już w przyszłym roku na drogach Europy pojawią się pierwsze w pełnielektryczne egzemplarze modelu Mitsubishi i_MiEV, który pozwalaprzejechać po całkowitym naładowaniu baterii dystans 160 kilometrów.

 

Trzy elektryczne Renault

Francuski producent samochodów marki Renault przygotowuje na tegorocznetargi we Frankfurcie kilka znaczących nowości. Szykują się trzy elektrycznepremiery, z czego jedna z nich pojawi się na drogach w przeciągu trzech lat.

 

Najlepsze elektryczne auto

Mitsubishi i-MiEV — pionierski miejski samochód elektrycznyMitsubishi — został wybrany "Elektrycznym pojazdem roku 2009".Nagrodę wręczono podczas ceremonii GreenFleet w Guildhall, w Londynie.

 

Auto elektryczne made in Poland

4-5-osobowy samochód miejski z możliwością zmiany na wersjędwuosobową z przestrzenią bagażową - tak ma wyglądać elektrycznysamochód przyszłości, który będzie pochodził z Polski, donosiponiedziałkowe wydanie Pulsu Biznesu. Debiut auta już pod koniec przyszłegoroku.

 

Elektryczne Kangoo od 2011 roku

Grupa Renault podjęła decyzję o rozpoczęciu produkcji przyszłej wersjielektrycznej dostawczego modelu Kangoo Express w zakładzie w Maubeuge, napółnocy Francji, w pierwszej połowie 2011 roku.

 

Elektryczne Volvo w 2011

Volvo będzie kolejnym producentem, który już niebawem wprowadzi doswojej gamy model o napędzie elektrycznym. Volvo C30 nie emitujące spalin wsprzedaży pojawi się w 2011 roku.

 

GM będzie budował silniki elektryczne

General Motors stanie się pierwszym, dużym producentem aut w USAprojektującym i produkującym elektryczne jednostki napędowe dlapojazdów hybrydowych oraz elektrycznych.

 

Rynek aut elektrycznych nabierze rozpędu

Producenci i sprzedawcy pojazdów z napędem elektrycznym z dużąnadzieją obserwują trend wzrostu zainteresowania małymi samochodami. Ponadtorozwój tzw. "megamiast" do roku 2020 będzie sprzyjałzwiększającemu się zapotrzebowaniu na pojazdy elektryczne.

 

Elektryczne dostawczaki już dostępne

PSA/Peugeot-Citroen SA zaczęło właśnie dostarczać klientom elektrycznewersje swoich samochodów dostawczych - Peugeot Partner i CitroenBerlingo.

 

Elektryczny Focus w Detroit

Ford pokazał swoje pierwsze w 100% elektryczne auto. Będzie ono jednym z 5zelektryfikowanych samochodów, które trafią do 2013 roku na rynekamerykański oraz europejski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020