Wyszukiwałeś:

grudziadz

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: grudziadz

Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 34 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: Grudziądz: remont Chełmińskiej zakończony

To widzę na zdjęciu zamieszczonym przez redakcję, że po remoncie w Grudziądzu już ruch lewostronny nawet jest. I krzaczki koreańskie ładnie namalowane na drodze. Nie wyszła druga Japonia - niech będzie i Korea, byle Południowa. ~sayonara

 

Trasa Średnicowa w Grudziądzu z dofinansowniem

Inwestycja pn. Budowa Trasy Średnicowej od ul. Droga Łąkowa do węzła A-1„Grudziądz” znajduje się na liście projektów indykatywnychMinisterstwa Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.2. Programu OperacyjnegoInfrastruktura i Środowisko. W marcu 2010 r. podpisano preumowę dotyczącąrealizacji tego zadania. Wartość dofinansowania wyniesie w sumie 128,5 mlnzł, a szacunkowy koszt wszystkich 3 odcinków ok. 157 mln zł.

 

Grudziądz: drogowcy wrócili na Paderewskiego

Wykonawca przebudowy ul. Paderewskiego wrócił na plac budowy po zimowejprzerwie. Od 17 kwietnia został wprowadzony ruch wahadłowy z sygnalizacjąświetlną na odcinku od przejazdu kolejowego do granic miasta.

 

Toruń, Bydgoszcz i Grudziądz budują drogi

Toruń już buduje, Bydgoszcz i Grudziądz złożyły wnioski aplikacyjne– łącznie 12 milionów złotych z Regionalnego ProgramuOperacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego trafi na inwestycje drogowew tych miastach. To jedne z ostatnich wojewódzkich subwencji wkończącej się perspektywie finansowej, możliwe dzięki przyznanej nam premiiza sprawne wdrażanie programu w poprzednich latach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018