Wyszukiwałeś:

honda

. Znaleziono 2843 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: honda

Spróbuj też wyszukać: honda civic honda crv honda CR-V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 2843 wszystkich):

Honda Civic: tylko honda

4.75 honda i tylko honda

 

Wątek na forum: Nowa Honda Accord

po prostu zarąbista jest ta honda ~helmut

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Honda Civic Type-R i Legend w Genewie

Na zbliżających się wielkimi krokami targach samochodowych w Genewie Hondazaprezentuje dwa nowe modele. Pierwszym z nich będzie sportowy model CivicType-R, drugim luksusowy Legend.

 

Honda FR-V: W szóstkę w Hondzie

Minivany stają się coraz popularniejszymi samochodami. Nie dziwi więc, iżkażdy producent stara się mieć w swojej ofercie przynajmniej jeden takimodel. Z pewnością jednym z bardziej interesujących wydaje się być HondaFR-V.

 

Przyszłościowa Honda

Honda pracuje ostro nad nowymi modelami, które uderzą na ryneknajprawdopodobniej już w drugiej połowie tego roku. Jednym z tych samochodówbędzie model CR-V oraz Element w wersji sportowej.

 

Honda w przestworzach

Japoński producent samochodów Honda, zamierza wejść ze swoim innowacyjnymmodelem HondaJet na rynek lekkich samolotów pasażerskich. Proces zamawianiatych 'pojazdów' zacznie się w USA już pod koniec tego roku.

 

Nowa Honda CR-V na horyzoncie

Na salonie samochodowym w Paryżu Honda zaprezentuje najnowszą generacjęmodelu CR-V. Producent zaprezentował już pierwsza zdjęcia samochodu, który udealerów pojawi się na początku 2007 roku.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Honda ofensywnie z hybrydami

200 000 hybrydowych aut rocznie. Tyle samochodów co rok, począwszy od 2009,chce sprzedawać Honda. W realizacji tego celu pomóc japońskiemu producentowima nowy model o napędzie hybrydowym, który cenowo ma być pozycjonowanyponiżej modele Civic Hybrid.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021