Wyszukiwałeś:

iaa

. Znaleziono 914 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iaa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 914 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005 - zapowiedź

Już za miesiąc rozpoczynają się 61. Internationale Automobil-Ausstellung.Tegoroczny show motoryzacyjny będzie miejscem niemal 30 premier i pokazu wieluprototypów.

 

IAA Frankfurt 2005 - concept-cars

Zamkniętym dniem prasowym 12 września rozpoczyna się 61. MiędzynarodowaWystawa Motoryzacyjna. Dziś informacje dotyczące prototypów.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Premiery samochodów użytkowych Volkswagena na IAA w Hannoverze

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje liczne nowości nategorocznej, 62-giej wystawie samochodów użytkowych IAA, którarozpocznie się 25 września. Obok studyjnej wersji pierwszego pickupa, pokazanyzostanie Caddy z napędem na 4 koła oraz prototypowy Caddy PanAmericana.

 

Mitsubishi rezygnuje z targów AMI i IAA

Kolejne ograniczenia kosztów w Mitsubishi. Japońska marka po tym jakogłosiła, że wycofuje się z kolejnych startów w Rajdzie Dakar,zadecydowała, że nie wystawi swoich modeli podczas dwóch tegorocznychsalonów samochodowych w Niemczech - AMI w Lipsku i IAA we Frankfurcie nadMenem.

 

Nissan i Daihatsu rezygnują z targów IAA

Kolejni producenci uginają się pod presją kryzysu gospodarczego i niezamierzają wystawić swoich modeli na jesiennych targach IAA we Frankfurcie nadMenem. Po Mitsubishi z udziału w tej imprezie wycofują się Nissan i Daihatsu.

 

IAA Frankfurt 2009: Maserati Gran Cabrio

 

Prezentacja Maserati Gran Cabrio - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

MAN na targach IAA

„Więcej nie potrzeba. Mniej nie chcesz” – to mottotegorocznej prezentacji koncernu na wrześniowych targach.  Koncernpochwali kilkoma pojazdami w nietypowych zabudowach z serii TGL, TGS i TGM. MANprzedstawi także nowy autobus Lion’s City Hybrid i nowy Neoplan –Skyliner.

 

"Zielona wydajność" na targach IAA 2012

Autobusy i powiązane z nimi usługi oszczędzające paliwo, pieniądze iśrodowisko – to główny temat Volvo na wrześniowych targach IAAMotor Show w Hanowerze. Uwaga skupiona będzie na powszechnie pożądanymautobusie hybrydowym Volvo 7900.

 

Targi IAA: Każdy ma swój własny koncept

Na każdych targach motoryzacyjnych najważniejsze premiery to samochody,które w niedługim czasie wejdą do seryjnej produkcji. Każdy liczącysię producent obok  produkcyjnych wersji pokazuje również autastudyjne. Te mają zaciekawić, zachwycić i pokazać jaka będzieprzyszłość.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022