Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

dostawcy X

przemysl X

motoryzacyjny X

sse X

walbrzyska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

dolnoslaskie X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie

Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 33 z 33 wszystkich):

„Silnik Roku” wyjeżdża z Wałbrzycha!

Czwarty raz z rzędu silnik produkowany w Wałbrzyskim zakładzie Toyoty zdobyłpierwsze miejsce w rankingu „Silnik Roku” (ang. Engine of The Year)w klasie do 1.0 litra.„Ta nagroda to uznanie nie tylko dlaprojektantów ale też dwóch tysięcy pracowników naszejfabryki, którzy nie ustają w wysiłkach, by zapewnić wysoką jakośćproduktu finalnego” – stwierdził Wiceprezes TMMP DariuszMikołajczak.

 

Toyota z Wałbrzycha napędza nowego Yarisa

W lipcu Toyota Motor Manufacturing Poland w wałbrzychu rozpoczęła produkcjęnowych silników i skrzyń biegów do Toyoty Yaris trzeciejgeneracji.Toyota Yaris począwszy od pierwszej generacji produkowana jest wmontowni Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) lokalizowanej w miejscowościValenciennes na północy Francji. Wałbrzyska fabryka  wysyła do TMMF skrzynie biegów od 2002 roku czyli od momentu uruchomieniaprodukcji w Polsce oraz silniki od 2005 roku. Obecnie blisko 50 tys. szt.silników i 110 tys. szt. skrzyń biegów rocznie trafia do Francjiz linii montażowych polskiego zakładu podzespołów, co stanowi 19%wartości jego produkcji.

 

Promowanie jakości w Toyocie

Co powinienem zrobić, żeby zasłużyć na zadowolenie i uśmiech klienta?– to pytanie kierowane do każdego pracownika fabryki Toyoty w Wałbrzychubyło hasłem odbywającego się listopadzie corocznego Miesiąca Jakości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019