Wyszukiwałeś:

jazda

. Znaleziono 2506 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda

Spróbuj też wyszukać: mb 100 próbna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 2506 wszystkich):

Tak dla świateł

Mimo wielu skrajnych opinii i wojen na argumenty okazuje się, że Polacypopierają obowiązek całodobowej jazdy na światłach. Przynajmniej tak wynikaz badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy GFK Polonia. Zostały oneprzeprowadzone na zlecenie Stowarzyszenia Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego.

 

Najtrudniejszy pierwszy krok

Prawdziwego instruktora nie poznaje się po tym, jak kończy, ale jak zaczyna,czyli słów kilka o praktycznej lekcji nauki jazdy numer jeden.

 

Długa podróż - wyzwanie, ale nie problem

Dziś zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach w naszym kraju, a to dla większościpolskich rodzin oznacza tak naprawdę początek lata i związanych z nimwakacyjnych wojaży. Dla wielu - zarówno osób, jak isamochodów - to nie lada wyzwanie, z którym ostatni raz mieli doczynienia rok temu albo i więcej. Podpowiadamy, jak się do takiejpodróży przygotować, by przebiegła ona sprawnie i nie była przyczynąniepotrzebnych problemów.

 

Jak walczyć ze snem za kierownicą

Chyba wszyscy kierowcy, zwłaszcza ci którzy pokonali w swoim życiu jużwiele kilometrów, borykali się z problemem zmęczenia za kierownicą.Najlepszym sposobem na senność, jak przekonują eksperci, jest oczywiściedrzemka, nawet stosunkowo krótka, my jednak przedstawiamy kilkapatentów, dzięki którym unikniemy zaśnięcia podczas jazdysamochodem.

 

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Jak jeździć bezpiecznie?

Pierwsze ciepłe dni wiosny oznaczają początek sezonu na jednoślady. Niestety wiąże się z tym wzrost liczby wypadków. Na co powinniuważać kierowcy?

 

Daleka podróż bez noclegu? Nie ryzykuj

Długa podróż samochodem jest męcząca dla kierowcy. Konieczne są nie tylko często odpoczynki, ale i nocleg, w przypadku dalszych tras.

 

Jak jeździć bezpiecznie?

Większość z nas wróciła już z urlopów, ale spora grupawciąż podróżuje, korzystając z dobrej pogody i niższych cen. Jakzadbać o to, żeby bezpiecznie dotrzeć do domu?

 

Zaparowane szyby w samochodzie. Jak temu zaradzić?

W okresie jesienno-zimowym częstym problemem są zaparowane szyby w samochodzie. Tymczasem ograniczona widoczność może być przyczyną wypadku.

 

Jak jeździć zimą w górach? Samochodem na ferie

Ferie zimowe trwają w naszym kraju kilka tygodni, a wiele rodzin podróżuje w góry własnym samochodem. O czym warto pamiętać– radzą eksperci bezpiecznej jazdy.

 

Mandaty za jazdę na czerwonym świetle

Wielu kierowców, widząc żółte światło na sygnalizatorze,przyspiesza. Tymczasem jazda na „późnym żółtym”może zakończyć się mandatem, ale i wypadkiem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020