Wyszukiwałeś:

kuzaj

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kuzaj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 108 wszystkich):

Rajd Dolnośląski: Jedynka dla Kuzaja

Leszek Kuzaj i Craig Parry startujący w Peugeocie 207 S2000 otrzymali pierwszynumer startowy na liście zgłoszeń Rajdu Dolnośląskiego. Jest to ostatniarunda Rajdowych Mistrzostw Polski, która zostanie rozegrana nalegendarnych odcinkach wokół Polanicy Zdrój i Kłodzka.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 

Rajd Lotos: 43 załogi na liście

Organizatorzy 5. Rajdu Lotos Baltic Cup zaprezentowali oficjalną listęzgłoszeń drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski. Widnieją na niej 43załogi, w tym 5 w samochodach klasy S2000.

 

Rajd Karkonoski: 5 S2000 na starcie

Organizatorzy Rajdu Karkonoskiego, opublikowali listę zgłoszeń 4 rundyRajdowych Mistrzostw Polski. Stawkę otwiera Michał Sołowow (Peugeot 207S2000).

 

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6.rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacjazapowiada się bardzo interesująco!

 

RSMP: Rajd Dolnośląski wyłoni mistrzów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski weszły w decydującą fazę.Zbliżający się wielkimi krokami Rajd Dolnośląski (Kłodzko, 8-10października) przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia sezonu 2009. Przedkońcową rundą możliwych scenariuszy jest wiele, co niezwykle podgrzewaatmosferę przed startem.

 

RSMP: Kolejne wsparcie dla Kuzaja

Do utworzonego na początku roku zespołu SkodaCastrol Rally Team z LeszkiemKuzajem na czele, wczoraj dołączył kolejny sponsor, marka BP.

 

RSMP: Kaszuby czekają na rajdowców

Już w ten weekend (14-16 maja 2010 r.) rozegra się druga runda RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Tym razem najszybsi kierowcy będą walczyli opunkty na szutrowych trasach 6. Rajdu Lotos Baltic Cup na Kaszubach.

 

Rajd Polski: Rossetti z jedynką

Zapowiada sie polsko-włoski pojedynek o zwycięstwo w tegorocznym RajdziePolski. Na liście zgłoszeń do rajdu – rundy mistrzostw Europy widnieje48 załóg, a dalsze cztery uzupełniają stawkę w eliminacji mistrzostwnaszego kraju.

 

Gerber nowym pilotem Kuzaja

Jakub Gerber będzie nowym pilotem Leszka Kuzaja. 32-letni pozniak zastąpił naprawym fotelu Craiga Parry, który zrezygnował ze wspólnychstartów z wielokrotnym Mistrzem Polski po fatalnym wypadku podczas RajduBohemia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018