Wyszukiwałeś:

lancer

. Znaleziono 520 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lancer

Spróbuj też wyszukać: lancer sportback carisma Latitude

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 520 wszystkich):

Nowe, szybsze Evo

Brytyjski oddział Mitsubishi Motors zamierza pokazać światu nową,mocniejszą wersję modelu będącego od wielu lat sportową ikoną tej marki.Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ-360 jest wersją rozwojową znanego jużmodelu FQ-340.

 

R(E)wolucja za 158.990 zł

W polskich salonach Mitsubishi pojawił się już długo oczekiwany przezfanów Mitsubishi Lancer Evolution X. Ceny tego modelu zaczynają się od158.990 zł.

 

Lancer Sportback tak jak sedan

Znane są już ceny i wyposażenie 5-drzwiowego Mitsubishi Lancera Sportback,który fizycznie w polskich salonach pojawi się w drugiej połowiewrześnia. Ceny zaczynać się będą, identycznie jak w przypadku wersji sedan,od 55.190 zł.

 

46 tysięcy za Lancera z... kratką

W ofercie firmy Mitsubishi na polskim rynku pojawił się Mitsubishi LancerSportback z 4-osobową homologacją ciężarową, dzięki czemu dlawłaścicieli firm auto to będzie tańsze o 22%. Ceny netto zaczynają się od46.057 zł.

 

Rajd Orlen: Kuzaj wraca do gry

Leszek Kuzaj jadący Peugeotem 207 S2000 wygrał Rajd Orlen, piątą eliminacjęmistrzostw Polski. Liderem tegorocznych rozgrywek został Bryan Bouffier(Mitsubishi Lancer Evo IX), który na mecie w Płocku zameldował sięjako drugi. Trzecie miejsce zajął Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000).

 

Z tym Lancerem Subaru nie ma szans

Jeśli Mitsubishi Lancer Evolution X to dla Ciebie za mało, to ta wersjacywilnej wersji rajdowego Lancera powinna spełnić Twoje oczekiwania. Podmaską aż 350 koni mechanicznych.

 

Mitsubishi Evo liderem wśród rajdówek

Marka Mitsubishi jest liderem ogólnoświatowego rankingu rajdowego WorldRally Ranking w kategorii producenci a Mitsubishi Lancer Evolution IX jestnajwyżej notowaną rajdówką w tym zestawieniu.

 

Problemy z ładowaniem w Lancerach

Tym razem do serwisów zaproszeni zostaną właściciele MitsubishiLancerów, zarówno w wersji sedan, jak i Sportback. A wszystkoprzez możliwą usterkę alternatora.

 

Problemy ze sprzęgłem w Lancerach Evo

168 Mitsubishi Lancerów zostanie wezwanych do autoryzowanychserwisów japońskiej marki. A wszystko z powodu możliwychproblemów z pompą sprzęgła.

 

Wątek na forum: Accord czy Lancer do 28 k

Cześć,nPlanuje w najbliższym czasie zakup auta. Nie ukrywam, ze mam faworytów ? waham się między hondą accord VII oraz misthubishi lancer VIII w benzynie. Pytanie czy w dobrym kierunku zmierzam ? nO hondzie naczytalam sie raczej dobrych opinii, chyba lepszych niz o lancerze. natomiast porownujac ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019