Wyszukiwałeś:

ncap

. Znaleziono 437 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ncap

Spróbuj też wyszukać: kuga ncap NV200 dekra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 437 wszystkich):

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Najbardziej i najmniej bezpieczne modele 2008 roku

32 przetestowane modele, pierwsze testy zderzeniowe symulujące uderzenie w tyłauta, zapowiedź niemal całkowicie odmiennego systemu oceniania testowanych aut- tak w wielkim skrócie przedstawia się miniony rok w Euro NCAP.Które więc z debiutujących na europejskim rynku w 2008 roku modeliokazały się najbardziej bezpieczne, a które zapewniają najniższypoziom bezpieczeństwa?

 

Chevrolet Cruze najbezpieczniejszy!

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP już zasługuje na słowauznania. Chevrolet Cruze uzyskał jednak najlepszy w historiicrash-testów przeprowadzanych przez Euro NCAP wynik w testach zderzeńczołowych i bocznych.

 

Czwórka na piątkę

Euro NCAP opublikowała wyniki najnowszych crash testów. Tym razem testomzderzeniowym zostały poddane cztery modele - Citroen C4, Honda CR-Z, Hyundaiix35 oraz Suzuki Swift - i co ważne, wszystkie przeszły je bez większychszwanków. Pięciogwiazdkowe wyniki jednoznacznie potwierdzają, żebezpieczeństwo stało się już, jeśli nie najważniejszym, to z całąpewnością jednym z najważniejszych kryteriów podczas projektowanianowych samochodów.

 

Wyjątkowo bezpieczne Skody

Wprawdzie testy Euro NCAP niezwykle szczegółowo badają bezpieczeństwopojazdów, to jednak crash-testy przeprowadzane są przez tę organizacjęprzy stosunkowo niewielkich prędkościach. Skoda postanowiła zatem sprawdzić,jak jej modele zachowają się przy znacznie wyższych prędkościach.

 

Te auta są bezpieczne

Euro NCAP przeprowadziło kolejne testy zderzeniowe. Tym razem rozbitychzostało w sumie sześć modeli i wszystkie zdały ten egzamin na piątkę.Wśród przetestowanych aut znalazł się kolejny elektryczny pojazd -Nissan Leaf - który tym samym został pierwszym samochodem z napędemelektrycznym z maksymalną oceną pięciu gwiazdek.

 

Te auta są super bezpieczne!

Kolejne dziesięć modeli zostało poddanych próbom zderzeniowym przezorganizację Euro NCAP. Aż dziewięć z nich zdało tę próbę napiątę, w przenośni i dosłownie, zdobywająć łączną rezultat pięciugwiazdek.

 

Tylko dwie gwiazdki Jeepa Compass

Najnowsze modele zdążyły już nas przyzwyczaić do wysokiego poziomubezpieczeństwa, jaki oferują, a który jest potwierdzony pięcioma,czasami tylko czteroma gwiazdkami w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tymczasem,w dopiero co opublikowanych wynikach, Jeep Compass uzyskał zaledwie dwiegwiazdki...

 

Tanie auta są mało bezpieczne (?)

Ostatnie testy zderzeniowe przeprowadzone przez niezależną instytucję EuroNCAP potwierdziły, że choć auta marki Dacia na europejskim rynku sprzedająsię rewelacyjnie dobrze, to jednak wciąż są na bakier z bezpieczeństwem.Poza Dacią Lodgy, która otrzymała zaledwie trzy gwiazdki, pozostałe 14modeli otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018