Wyszukiwałeś:

nissan

. Znaleziono 3108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai nissan x-trail nissan micra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 3108 wszystkich):

Nissan Pulsar - pierwsze szczegóły

Nissan nie kazał nam długo czekać, po ogłoszeniu decyzji o powrocie dosegmentu kompaktów, i zdradził pierwsze szczegóły na tematmodelu Pulsar. Wiemy już także, jak będzie wyglądała kompaktowa nowośćNissana i kiedy pojawi się w sprzedaży.

 

Współpraca Daimlera i aliansu Renault-Nissan nabiera tempa

Podczas wystawy w Paryżu władze koncernu Daimler oraz aliansu Renault-Nissanpoinformowali o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach, jakie zostanąpodjęte w niedalekiej przyszłości.

 

Nissan Leaf bez kontroli

Trzydzieści sześć egzemplarzy modelu Nissan Leaf zostanie wezwanych doserwisu japońskiej marki. Powodem nie jest jednak silnik elektryczny izwiązane z nim usterki, a możliwe problemy z układem kierowniczym.

 

Nissan najlepszą marką z Azji

Nissan prześcignął konkurencję i jest obecnie najpopularniejszą azjatycjąmarką dostępną na Starym Kontynencie.

 

Nissan Pulsar: Powrót do świata kompaktów

Choć to segment crossoverów rozwija się dziś na europejskim rynkunajszybciej, to jednak wciąż najpopularniejsze są kompakty. Dlatego teżNissan, mimo bezapelacyjnego sukcesu Qashqaia, postanowił raz jeszczezagłębić się w segment kompaktów. Postanowiliśmy sprawdzić, czyNissan Pulsar ma szansę w rywalizacji z takimi tuzami jak Golf, Focus, Aurisczy 308?

 

Nissan Kicks - zapowiedź nowego crossovera

Nissan Kicks ma być "kopniakiem" dla przyszłych crossoverówtej marki. Właśnie na tym modelu mają być wzorowane pozostałe auta Nissana.Czego możemy się spodziewać po modelu Kicks?

 

Nissan GT-R - oto cennik po liftingu

Nissan GT-R oznaczony jako R35 został wprowadzony na rynek w 2007 roku. Odtamtego czasu samochód był nieznacznie modyfikowany przez japońskiego producenta. W tym roku pojawiła się nowa wersja auta, którą poddano poważniejszemu faceliftingowi.

 

Nissan uruchomił największą baterię słoneczną

Nissan potwierdził włączenie największej baterii dachowych paneli słonecznych w Holandii, zainstalowanej w należącym do firmy obiekcie w Amsterdamie.

 

Nissan e-NV200 na upalne dni

Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Czystego Powietrza, Nissan przedstawiłelektryczną furgonetkę z lodami, która nie potrzebuje spalinowegoagregatu.

 

Nissan Navara po face liftingu

Nissan przedstawił szczegóły dotyczące zmodernizowanego pick-upaNavara, który jest już dostępny w sprzedaży w całej Europie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020