Wyszukiwałeś:

oc

. Znaleziono 673 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oc

Spróbuj też wyszukać: oc i Ac oc i Acalert(1) oc i Ac2cd4351bc785cad0

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 673 wszystkich):

PZU nie podwyższa cen OC

„Podatek Religi” nie wpłynie na wzrost składek ubezpieczeń OCkomunikacyjnych w PZU SA - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacienajwiększego polskiego ubezpieczyciela.

 

Papierowe OC będzie konieczne?

Wciąż nie jest wiadome, czy kierowca będzie zobowiązany posiadać przy sobiedokument potwierdzający zawarcie umowy OC. Senatorowie właśnie odrzucilipomysł posłów, by taki obowiązek nie dotyczył kierowców.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

Czy OC wzrośnie?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiło się wiele sygnałów natemat zmian, które mogą wpłynąć na działalność firmubezpieczeniowych i wzrost cen obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Czyzatem czekają nas podwyżki cen polis OC?

 

Nie masz OC, namierzą Cię

Prawie 1,8 tysiąca nieubezpieczonych kierowców zidentyfikował już wtym roku Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny - dzięki nowemu programowi,który wykrywa przerwy w ubezpieczeniu OC posiadaczy pojazdówmechanicznych.

 

Co godzinę 600 tysięcy z OC

Średnio co 32 sekundy dochodzi w Polsce do zdarzenia, z którym wiążesię wypłata z tytułu OC, a co godzinę poszkodowani z OC otrzymują łącznieprawie 600 tys. zł.

 

Kierowcy bez OC są bez szans

Ponad 4,5 tysiąca nieubezpieczonych kierowców wykrył w ostatnim roku -dzięki "wirtualnemu policjantowi" – Ubezpieczeniowy FunduszGwarancyjny. UFG uzyskał z tego tytułu ponad 1,2 mln złotych z kar za brakpolisy OC.

 

Kupujemy auto używane. Co z OC?

Posiadanie samochodu nieodłącznie jest związane z koniecznością wykupieniaobowiązkowego ubezpieczenia OC. Pewne prawa, ale i obowiązki związane z tąpolisą przechodzą już w momencie zawierania umowy kupna/sprzedaży.Przypominamy, o czym należy zatem pamiętać, by niepotrzebnie nie narażaćsię na sankcje karne.

 

Za brak OC zapłaci 3 mln zł

Choć wielu traktuje to jako zło koniecznie, w skrajnych sytuacjach możeuratować nas od bardzo przykrych konsekwencji finansowych, z którymimożemy borykać się nawet do końca naszych dni. Mowa oczywiście oubezpieczeniu OC.

 

Samodzielnie wykonany pojazd też musi mieć OC

Komunikacyjne ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i dotyczy wszystkichpojazdów, jakimi można się poruszać po drogach. Nawet, jeśli są topojazdy własnej konstrukcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018