Wyszukiwałeś:

prix X

japonii X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prix japonii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 42 wszystkich):

F1: Świetny Kubica!

Nieoczekiwane wydarzenia na starcie oraz błędy i inne kłopotynajgroźniejszych rywali spowodowały, że startujący z szóstej pozycjiRobert Kubica na metę przyjechał tylko za Alonso. I wciąż ma realne szansenawet na tytuł mistrzowski.

 

F1: Kubica mistrzem? To byłaby sensacja

Aby wygrać z Hamiltonem i Massą, Robert Kubica potrzebuje dużo szczęścia.Na poprawienie bolidu BMW jest już za późno.

 

Formuła 1 na 19 torach

Sezon 2010 w Formule 1 będzie składał się z 19 eliminacji. W obecnym jestich 17. Po raz pierwszy w historii królowa motosportu targana ostatnimiczasy wielkimi aferami, zagości w Korei Południowej.

 

Kubica na targach w Paryżu

Mondial de l’Automobile – znany wśród zagranicznych gościjako paryski salon samochodowy odwiedził także Robert Kubica. Podczas pokazuzorganizowanego dla VIP-ów, Robert miał możliwość zasiąść zakierownicą nowego Fluence ZE z napędem elektrycznym i przejechać się nim pospecjalnym torze testowym zbudowanym na terenie hal wystawowych.

 

F1: Meksykanin w Team Sauber

Peter Sauber podpisał kontrakt z Sergio Perezem, kierowcą, który wprzyszłym sezonie ma zdobywać punkty dla szwajcarskiej stajni. Perez dwa dnitemu odbył pierwsze przymiarki fotela do bolidu Saubera.

 
 

GP Korei Pd.: Pirelli podało mieszanki

Pirelli prosto z Japonii udaje się do Korei, zaliczając drugi w tym sezoniezaoceaniczny zestaw wyścigów tydzień po tygodniu, tak jak na początkuroku miało to miejsce w przypadku Malezji i Chin. Ciasny tor Yeongam położonyjest w Mokpo, 400 kilometrów na południe od Seulu, i stanowi mocnykontrast do płynnej pętli Suzuki.

 

Vettel: "Sezon 2012 będzie zacięty"

Sebastian Vettel, który w ubiegły weekend odebrał na gali Autosportu wLondynie, statuetkę dla najlepszego kierowcy Formuły 1 sezonu 2011, żekolejny rok w królowej motosportu będzie zdecydowanie trudniejszy niżten kończący się.

 

Największy

Siadasz późnym wieczorem, w pokoju, gdzie mała lampka oświetlakartkę z notatkami. Myślisz, zastanawiasz się, zapisujesz i kreślisz... iwszystko wokół jednej postaci - Ayrton Senna.

 

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Święto zmarłych to zawsze czas zadumy, refleksji i wspomnień o naszychbliskich. My, jako reprezentanci branży motoryzacyjnej też wspominamy ludzizwiązanych z samochodami, których niestety pożegnaliśmy w roku 2015.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "prix japonii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020