Wyszukiwałeś:

s80

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s80

Spróbuj też wyszukać: volvo s80 s80 2 4 automat s80 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 249 wszystkich):

Volvo z funkcją masażu

Najbardziej ekskluzywne modele Volvo - S80 i XC90 w wersji Executive w tym rokubędą jeszcze bardziej luksusowe. Powiększy się bowiem lista luksusowychelementów wyposażenia.

 

Kłopoty Volvo z klimatyzacją

Volvo Auto Polska powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów omożliwej usterce układu klimatyzacji w modelach S80, XC70 oraz V70.

 

Długaśne Volvo S80

Choć Chińczycy jako naród do najwyższych na naszym globie raczej nienależą, to chyba właśnie w tym kraju największą popularnością ciesząsię wydłużone wersje limuzyn. Do sprzedaży w Kraju Środka trafiławłaśnie wydłużona limuzyna Volvo, czyli S80L.

 

Gasnące silniki Volvo

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie odVolvo Auto Polska, iż w niektórych egzemplarzach modeli Volvo V70, S80,XC60 i XC70 wyposażonych w jednostkę T6 mogą pojawić się problemy zsilnikiem.

 

Nowa dwulitrowa jednostka Volvo

Dwa litry pojemności i ponad dwieście koni mocy, to główne parametrynowej benzynowej jednostki Volvo, która odznaczać się ma niskimzużyciem paliwa i niską emisją zanieczyszczeń. Na początku pojawi się podmaską modeli S80, V70 i XC60.

 

Volvo S80 Facelift

 

Nowe S80 zostanie zaprezentowane podczas salonu samochodowego w Genewie - mojeauto.tv

 

Ponowne problemy Volvo z alternatorem

Już w kwietniu właściciele niektórych modeli Volvo musieli stawićsię w serwisach w celu wymiany paska alternatora. Teraz takie samo zadanieczeka właścicieli niektórych egzemplarzy modeli XC70, V70, XC60 i S80.

 

Volvo S80: Volvo S80 - niedoceniony arystokrata

4.75 jezeli volvo s80 to tylko diesel, iautomat

 

Wątek na forum: programowanie kluczyka

witam serdecznie ,mam problem z mim kluczykiem ,to znaczy nie z kluczykiem tylko pilotem przy kluczyku ,niewiem co sie stalo ale nie otwiera mi drzwi ,automatycznie tylko musze kluczykiem otwierac ,poprostu zanikl sygnal ,bateria wymieniona na nowa i tak nic nie daje ,kupilam drugi z takim samym ...

 

Cztery modele Volvo do serwisu

Możliwe problemy z układem wspomagania kierownicy są przyczyną, dlaktórej właściciele niektórych egzemplarzy modeli Volvo S80, V70,S60 i V60 będą zmuszeni udać się do autoryzowanych serwisówszwedzkiej marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019