Wyszukiwałeś:

skoda

. Znaleziono 3703 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda

Spróbuj też wyszukać: skoda fabia skoda octavia skoda superb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 3703 wszystkich):

Nowe centrum CKD Skoda Auto

Wczoraj (4 maja) odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum Skody w czeskimMlada Boleslav. Zadaniem nowego obiektu będzie przede wszystkim przygotowywanieoraz wysyłka do zagranicznych montowni elementów używanych do montażupojazdów marki Skoda.

 

Skoda najpiękniejsza i najdoskonalsza

Jens Menske, szef designu Skoda Auto odebrał nagrody w plebiscycie 'DoskonałyProdukt Roku 2007'. Samochody czeskiej marki zdobyły dwa trofea w kategorii'Dobry design' (Skoda Octavia Scout) oraz 'Nagroda krajowa za doskonałewzornictwo' (Skoda Joyster).

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010 - raport

W 2010 roku Skoda Octavia powtórzyła sukces sprzed roku i ponownieokazała się najbardziej popularnym modelem w polskim Internecie, zdobywająctym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2010. Na podium, tuż za plecamikompaktowej Czeszki, uplasowały się w minionym roku Opel Astra oraz DaciaDuster.

 

Skoda na czele - konkurencja daleko w tyle

Skoda nieprzerwanie i niezagrożenie lideruje na polskim rynku. Tylko w tymroku, od stycznia do końca września, sprzedano 33.284 aut czeskiej marki, tj.o ponad 10 tys. więcej niż najbliższy z goniących rywali.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Skoda 1000MB - czechosłowacka rewolucja

Panuje opinia, że dzisiejszą pozycję w samochodowym świecie Skodazawdzięcza tylko połączeniu z koncernem Volkswagen Group. Jednak w latach 90.Niemcy dobrze wiedzieli kogo biorą sobie za partnera - czeski producent od lattworzył świetne, zaawansowane technicznie auta, a jednym z jegonajważniejszych dzieł jest Skoda 1000MB z 1964 roku.

 

Skoda 130 RS - protoplasta sukcesów rajdowych

Marka Skoda w rajdach jest obecna od dawna, a jej sukcesy są niepodważalne.Przenieśmy się jednak kilkadziesiąt lat wstecz. Wtedy to na rajdowychtrasach "szalała" dziś już kultowa Skoda 130 RS.

 

Skoda Karoq Scout ? premiera

Na salonie samochodowym w Paryżu jesienią tego roku Skoda zaprezentuje kolejny uterenowiony model z serii Scout. Oto nowa Skoda Karoq Scout.

 

Skoda Scala - nowy kompakt z Czech

Skoda Scala to całkiem nowy model w gamie czeskiego producenta. Zastąpi SkodęRapid, ale wymiarami znajdzie się między nią a Octavią.

 

Skoda Enyaq - pierwszy elektryczny SUV marki

Pierwszy elektryczny SUV czeskiej marki nazywać się będzie Skoda Enyaq. Autopojawi się jeszcze w tym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020