Wyszukiwałeś:

sprzedaz X

autobusow X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaz autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 64 wszystkich):

Volvo z Wrocławia dla MPK Wrocław

Z początkiem stycznia, 2014 roku MPK Wrocław oficjalnie przejęło doużytkowania autobus hybrydowy Volvo od producenta – firmy Volvo Polska.Autobusy produkowane są we Wrocławiu. To pierwszy pojazd hybrydowy,który będzie jeździł na regularnej linii komunikacji miejskiejobsługiwanej przez MPK Wrocław.

 

Rekordowy rok Solarisa

W 2013 roku firma Solaris pobiła swój dotychczasowy rekord sprzedanychpojazdów i jednocześnie jedenasty raz z rzędu utrzymała pozycjęlidera polskiego rynku autobusów miejskich. Był to także rekordowyokres dla polskiego producenta na rynkach zagranicznych.

 

Autosan realizuje kolejne zlecenia

Mimo ogłoszonej upadłości Autosan nadal realizuje zlecenia. W ostatnichtygodniach Autosan dostarczył dwa kolejne autobusy GEMINI dla Straży Pożarneji dla PKS-u.

 

Scania zminejsza zatrudnienie

Scania rozpoczyna program poprawy efektywności, którego celem będziezapewnienie rentowności sektora autobusów miejskich. W 2014 roku kosztyzostaną obniżone o 70 mln SEK.

 

Solarisy w Turcji

Solaris zakończył pierwszy etap dostaw w ramach umowy podpisanej zespółką przewozową ESHOT w Izmirze na dostawę 100 niskopodłogowychpojazdów Urbino 18. Dzięki temu po ulicach trzeciego co do wielkościmiasta Turcji jeździ 30 przegubowych Solarisów.

 

Autosany dla KGHM Polska Miedź

Sanocka spółka TRANS-GAZ, oferująca autobusy AUTOSAN, wygrala przetargna dostawę autobusów międzymiastowych dla KGHM Polska Miedź S.A.

 

Lublin pracuje nad autobusem elektrycznym

Władze Lublina angażują się w prace nad lubelskim autobusem elektrycznym.Pierwszy prototyp autobusu elektrycznego ma powstać jeszcze w tym roku.

 

Solaris dostarczy InterUrbino do Włoch

Solaris dostarczy 15 dwunastometrowych InterUrbino do Włoch. Międzymiastoweautobusy polskiego producenta kupił przewoźnik z miasta Biella, położonegona zachód od Mediolanu. Jest to już kolejne zamówienie, płynącez rynku włoskiego, na ten model pojazdu.

 

Autosan realizauje zamówienie dla spółki POL-MIEDŹ

- W październiku rozpoczęliśmy realizację dostaw autobusów LIDER 10dla POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o. w ramach kontraktu obejmującego łączniesprzedaż 27 szt. autobusów AUTOSAN dla tego Odbiorcy. Dostawyrealizowane są wspólnie z sanocką firmą TRANS-GAZ - poinformowałAutosan w komunikacie.

 

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z homologacją

Choć firma Ursus kojarzy nam się głównie z mknącym po polu czerwonym ciągnikiem, to zakres jej działalności jest znacznie szerszy. Niebawem lublińskich pasażerów będzie woził elektryczny autobus miejscowejprodukcji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaz autobusow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018