Wyszukiwałeś:

suzuki

. Znaleziono 1339 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suzuki

Spróbuj też wyszukać: suzuki swift suzuki grand vitara suzuki sx4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (31 - 40 z 1339 wszystkich):

Suzuki Grand Vitara: Miejska terenówka

Suzuki słynie z małych, miejskich aut, a także znacznie większychsamochodów terenowych. Umiejętnie też łączy cechy obu grup, czegoprzykładem są chociażby modele Ignis, Jimny oraz trzydrzwiowa Grand Vitara.

 

Blisko 50% wzrost sprzedaży Suzuki

Suzuki Motor Poland w 2006 roku sprzedała 4019 samochodów, co stanowi wzrost o46,5% w stosunku do sprzedaży z 2005 roku. Udział rynkowy Suzuki na rynkupolskim na koniec 2006 roku wyniósł 1,58% - wartość ta wzrosła wporównaniu do 2005 roku o 0,42 punkta.

 

Indyjskie Suzuki dla Europy

Nie tylko model Splash wzmocni w niedługim czasie pozycję Suzuki w segmenciemałych aut. Być może już pod koniec przyszłego roku do Europy trafi kolejnemałe Suzuki, które jako prototyp Concept A-Star zostanie pokazane nawystawie w New Delhi.

 

Rusza sprzedaż Suzuki Splash

W piątek 16 maja rozpoczynają się trzydniowe Dni otwarte w salonach Suzuki.Tym samym oficjalnie rusza sprzedaż nowego modelu Suzuki Splash.

 

Suzuki SX4 sedan: Z dużym kufrem

O ile w przypadku pięciodrzwiowego Suzuki SX4 można było mieć wątpliwości,czy mamy do czynienia z kompaktowym SUV-em, czy może też autem rodzinnym, to wwersji sedan wątpliwości nie mamy żadnych. Doczepiony olbrzymi kuferdoskonale predysponuje to auto do przewozu cztero-, a nawet pięcioosobowejrodziny.

 

Volkswagen kupił udziały w Suzuki

Volkswagen wytrwale podąża drogą do bycia największym producentemsamochodów na świecie. Niemiecki koncern w ostatnim czasie sfinalizowałprzejęcie marki Porsche, a teraz nabył częściowe udziały w japońskiejmarce Suzuki.

 

Suzuki chce opuścić Grupę VW

Suzuki wypowiedziało umowę partnerską koncernowi Volkswagena. Japończycy chcą również by producent aut z Wolfsburga zwrócił to czymSuzuki podzieliło się w ramach umowy. Widać, że nie wszystkim jest dobrzepod skrzydłami ojca Volkswagena.

 

Opłaca się być fanem Suzuki

Suzuki rozdaje swoim fanom paliwo. Bony o wartości 1000 zł może otrzymaćkażdy fan profilu „Suzuki Dla Aktywnych” na portalu Facebook,który kupi nowy samochód lub motocykl Suzuki.

 

Suzuki Swift: 4 miliony w 10 lat

Suzuki Swift, mały, miejski model, na rynku jest już dostępny od 31 lat.Prawdziwą popularność zdobył sobie jednak wraz z debiutem trzeciej generacjiw 2004 roku. Od tego momentu do klientów trafiło już 10 mln egzemplarzytego auta.

 

Suzuki DF4A/5A/6A - weekend nad wodą z silnikiem zaburtowym

Sezon wakacyjny w pełni, a więc coraz częściej pojawiają się pomysły nato, żeby spędzić czas nad akwenem wodnym. Przy tej okazji warto poznaćpropozycje marki Suzuki, która oprócz samochodów od wielulat zajmuje się tematem silników zaburtowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022