Wyszukiwałeś:

400

. Znaleziono 1700 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 400

Spróbuj też wyszukać: rover 400 400si hamulce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1700 wszystkich):

Wszystko o samochodach Rover 400

Model Rover 400 pojawił się na rynku w 1990 roku jako wersja sedan i kombi modelu 200. Pięć lat później, przy zmianie generacyjnej "dwusetki" Rover 400 stał się już całkowicie samodzielnym modelem i był dostępny w wariancie sedan oraz hatchback. Kolejna zmiana, tym razem facelifting w 1999 roku p...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

5 tys. autobusów serii TopClass i ComfortClass 400

W marcu br. nastąpiło uroczyste przekazanie szwedzkiemu klientowi, państwuKentowi i Ulli Jonsson z firmy "Stigen Buss AB", jubileuszowegopięciotysięcznego autobusu turystycznego Setra.

 

Odmłodzona seria Setra TopClass 400

Podwyższony poziom systemów aktywnego i biernego bezpieczeństwa,więcej mocy pod maską i poprawiona stylistyka. O to czym wyróżnia sięodmłodzona seria autobusów Setra TopClass 400.

 

Dziesięciotysięczna Setra z serii 400 jedzie do Turcji

Firma Setra Omnibusse, należąca do Daimler AG, dostarczyła na początkuczerwca dziesięciotysięczny autobus Setra z serii 400. Jubileuszowy pojazd tojeden z pięciu autobusów typu S 416 GT-HD/2 przekazanych tureckiejfirmie przewozowej - Varan Turizm.

 

Mitsubishi Lancer Evo X FQ-400: Koniec żartów

Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu do sprzedaży wściekłego Lancera EvoFQ-330, a już teraz brytyjski oddział Mitsubishi prezentuje jeszcze bardziejekstremalną wersję FQ-400.

 

Mercedes SL 400 dołącza do gamy

Koncern ze Stuttgartu przedstawia nowy model w gamie roadsterów. SL 400uzupełnia gamę z nowym sześciocylindrowym silnikiem.

 

Diabelski Golf z mocą 400 KM

Pytanie nie brzmi: po co? Pytanie, które trzeba postawić przy okazjitej premiery to: czy można więcej? Sportowy dział koncernu z Wolfsburga,Volkswagen R GmbH wyciągnął z silnika TSI 400 KM.

 

Lotus Evora 400 - najmocniejszy i najszybszy

Całe szczęście, są jeszcze producenci, którzy tworząc nowe modele,nie myślą tylko o ekologii i jak najniższym spalaniu, ale o zwiększeniustada koni i urwaniu kolejnych ułamków sekundy podczas sprintu do setki.Taki właśnie będzie Lotus Evora 400.

 

Volkswagen Golf R 400 - premiera już za moment

Prawdopodobnie w maju lub w czerwcu Volkswagen zaprezentuje produkcyjnąwersję studyjnego Golfa R 400. Samochód obejmą zmiany, którepojawią się w ramach liftingu całej gamy Golfa.

 

Denza 400 - chiński "elektryk" od Daimlera

Chiński rynek motoryzacyjny jest bardzo chłonny, co wykorzystują producenci.Na dodatek nie obowiązują tam restrykcyjne normy dotyczące spalania, dlategojest to idealne miejsce do sprzedawania starszych technologii przez zachodniekoncerny. Takim przykładem jest Denza 400, produkowany przy udziale Daimlera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018