Wyszukiwałeś:

403

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 403

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

 

Audi A5: a5

5 bardzo dobry

 

Wątek na forum: Spo'R'towy Jaguar XK

zajebisty poprostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~carm3llo

 

Wątek na forum: Koenigsegg CCX: Droga zabawka

koenigsegg sest ssssuuuuppppeeeerrrr ~hn

 

Wątek na forum: Zamkną most na Odrze w Oławie

propozycja objazdu mostu dla aut osobowych:wyjazd z A4 zjazdem Brzeg,Nysa; DW 403 kier.Brzeg;DK 39 kier.Brzeg, w Brzegu jedziemy cały czas DK 39 w kier.Namysłowa; przekraczamy Odrę;w miejscowości Michałowicekierujemy się na Janików(kierunkowskaz kierować nas będzie na miejscowość Błota) ;w Janiko...

 

Ford Focus C-Max: Dynamicznie, oszczędnie i rodzinnie

Czy minivany z silnikami diesla to przyszłość europejskiego rynkumotoryzacyjnego? Choć tak kategorycznie nie chcemy przesądzać, to jednaksporo prawdy kryje się w tej tezie.

 

Otwarto obwodnicę Bierzowa

2 października bieżącego roku oddano do użytku obwodnicę Bierzowa,która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 403. Była tojedna z wielu inwestycji drogowych w województwie Opolskim. Wuroczystości wziął udział Wojewoda Opolski, Dariusz Madera.

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Utrudnienia na drogach wojewódzkich Dolnego Śląska

Sezon remontowy nadal w pełni. Kierowcy muszą zachować szczególnąostrożność  na wielu odcinkach dróg województwadolnośląskiego, gdzie prowadzone są remonty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019