Wyszukiwałeś:

408

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 408

Spróbuj też wyszukać: peugeot 508 peugeot 408

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Volkswagen Passat: Swietny samochód, podły egzemplarz.

4 Mam nadzieję, że większość moichproblemów wynika z wad tego egzemplarza a nie całej gamy modelowej. Odpracowników serwisu słyszę jednka, że najnowszy Passat to jednak problem zjakością na całej linii. Ja kocham mój samochód za silnik i skrzynię

 

Wątek na forum: Anglicy wybrali najbrzydsze auta

-jeżdżę Rodiusem od maja 2006. Jest duży, przyjazny kierowcy i pasażerom. Świetnie się nim manewruje, mimo dużych gabarytów. Podwozie świetnie zestrojone daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.Świetne hamulce. Doskonała automatyczna skrzynka biegów/tiptronik/, dostosowuje się do stylu ja...

 

Obwodnica dla Kędzierzyna

Już niedługo poznamy wykonawcę południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.Otwarcie ofert w przetargu na budowę blisko 3,5 km obejścia miasta będziemiało miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Zwycięzca wybuduje drogęw ciągu 2 lat od daty podpisania umowy.

 

Ominąć Ostropę – czyli obwodnicy Gliwic cd.

Od kilku miesięcy trwają prace przy projektowaniu prawie 4-kilometrowejobwodnicy Ostropy (dzielnica Gliwic). Połączy ona zachodnią obwodnicędrogową miasta z autostradą A4 w węźle komunikacyjnym „Ostropa”.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Peugeot 408 dla Chin

Swoją światową premierę na rynku chińskim świętuje dziś nowy Peugeot408. To kolejny ofensywny krok francuskiej marki na tym azjatacykim rynkusamochodowym.

 

Koncepcje obwodnicy Sośnicowic

Podpisano umowę na opracowanie wielowariantowej koncepcji lokalizacji obwodnicySośnicowic. Propozycje przebiegu obwodnicy powstaną do października br. Kosztstudium wyniesie ponad 190 tys. zł. Wykona je Biuro Projektów A-PropolS. C. w Gliwicach.

 

Poduszka powietrzna w gazecie

W lutym tego roku Peugeot wprowadził na rynku brazylijskim model 308 w wersjisedan o oznaczeniu 408. Jako pierwszą kampanię marketingową, związaną zdebiutem modelu na rynku, francuska firma zdecydowała się na bardzo ciekawyzabieg.

 

Wątek na forum: Części do samochodu Moskwicz 408

Witam serdecznie! Sprzedam części do samochodu Moskwicz model 408. Posiadam trochę blacharki, błotnik tył, kilka par drzwi w kiepskim stanie, ale kompletne, szyby,sprężyny zawieszenia, liczniki, światła, trochę elementów wnętrza, jakieś chromy w niezłym stanie. Nawet jakieś nowe części w pudełka...

 

Volvo XC90 bez wspomagania kierownicy

Poprzednia generacja Volvo XC90 może mieć problemy z układem wspomaganiakierownicy. W ogłoszonej z tego powodu akcji naprawczej do serwisówszwedzkiej marki wezwanych zostanie 408 właścicieli tego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019