Wyszukiwałeś:

409

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 409

Spróbuj też wyszukać: 406

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Wszystko o samochodach Lexus SC

Dwa lata po premierze prototypu samochodu, Lexus SC 430 w 2001 roku zajechał do salonów. Jest to pierwsze cabrio-coupe Lexusa. Przeobrażenie z cabrio w coupe i na odwrót umożliwia metalowy dach elektrycznie rozkładany w czasie nie dłuższym niż 25 sekund. W 2006 roku pojawiła się odmłodzona wersja...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Audi A6: Żwawy staruszek

4.5 Kupiony używany (125000 km). Dokładającminimum dbałości o stan techniczny można być pewnym, że nie zawiedzie.Istotny sprawdzony serwis - zwiększa pewność użytkowania.

 

Wątek na forum: A2 - można by jechać ale...

Od Strykowa do Konotopy (miejscowości między Pruszkowem a Ożarowem pod Warszawą, dokąd ma dojść A2) pozostaje kolejne 94 kilometry. Budowa tych odcinków wciąż jest na etapie nie do końca skrystalizowanych projektów. KATASTROFA - 20 lat minęło ..... We wszystkich krajach stolice maja zap...

 

Wątek na forum: Hyundai Accent: Nieco inny

male sedany okropność - dacia logan i cała społka ~kolejorz

 

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Dodatkowe pieniądze na opolskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował ouzupełnieniu kontraktu wojewódzkiego na lata 2007-2008, dzięki czemuopolski budżet zasili aż 40 mln zł. Z tej kwoty 16 mln zł zostanieprzeznaczone na modernizacje dróg wojewódzkich.

 

Most w Dobrej po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował o zakończeniuremontu mostu w Dobrej. Obiekt znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiejnr 409. W ramach inwestycji wybudowano zupełnie nowy most o nośności do 50ton. Całkowity koszt tego zadania to 6,4 mln zł.

 

Tragiczny weekend na drogach

W miniony weekend na polskich drogach zginęło 22 pieszych - tylko w sobotęśmierć poniosło 16 osób. To tragiczny bilans ostatnich dni. W sumiedoszło do 342 wypadków, w których rannych zostało 409osób, a zginęło 41. Policjanci po raz kolejny apelują dokierowców o ostrożną jazdę a do samych pieszych, by stosowali elementyodblaskowe.

 

Wątek na forum: problem z połączeniem się ze sterownikiem silnika IBIZA FL

Witam. Nie znalazłem nigdzie podobnego tematu wiec zakładam nowy. Zakupiłem niedawno kabelek Viakena KKL, i występuje pewien problem a mianowicie interfejs nie umie się połączyć ze sterownikiem silnika przy załączonym silniku. Wszystko zainstalowane mam poprawnie, interfejs jest wykrywany i dzia...

 

Są oferty na 5 kolejnych odcinków S5 w kujawsko-pomorskim

Bydgoski oddział GDDKiA otworzył oferty na pięć kolejnych fragmentówprzyszłej drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019