Wyszukiwałeś:

nissan X

qashqai X

. Znaleziono 408 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan qashqai

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai wymiary Nissan Qashqai +2 nissan qashqai spalanie

Twoje wyniki wyszukiwania (401 - 408 z 408 wszystkich):

Octavia po liftingu się podoba

Jest kilka sposobów na zwiększenie zainteresowania danym modelem.Wprowadzenie rabatów cenowych, nowych wersji silnikowych, nowej generacjiczy wreszcie przeprowadzenie kuracji odmładzającej, czyli popularnegorównież i w motoryzacji faceliftingu. Ta ostatnia metoda okazała sięskuteczna w przypadku drugiej generacji Skody Octavia, która już cieszysię znacznym wzrostem zainteresowania.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Kolejne info od Marchionne

Szef Grupy Fiata i Chryslera w dalszej części swojej wypowiedzi, poprzedzonejinformacjami o nowym Gran Wagoneerze, powiedział co nieco o nowym Bravo.

 

Najwyższa jakość Qashqaia

Crossover Nissana, zdaniam niemieckiego ADAC, jest jednym z najbardziejniezawodnych samochodów na niemieckim rynku - zdobył nagrodę"Złoty Anioł".

 

Dusteromania trwa

Fenomen Dacii Duster jest trudny do jednoznacznego zdefiniowania. NajpierwLogan, a od roku Duster, pojawiły się po to, by przede wszystkim podbić rynkikrajów rozwijających się. A tymczasem oba te modele podbiły sercabardzo wielu kierowcom w całej Europie. Obecnie trwa coś na kształtDusteromanii.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Parkowanie coraz prostsze

Kiedyś było zmorą każdego kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Dziśborykają się z tym manewrem wszyscy niemal kierowcy, którzy muszązaparkować w miejscu, gdzie trudno wcisnąć przysłowiową szpilkę. Naszczęście producenci aut starają się wspomóc nas także i tu,oferując nam licznych sprzymierzeńców.

 

Znamy ćwierćfinalistów World Car Of The Year

170 kandydujących aut, 75 jurorów i 5 kategorii - znamy już ćwierćfinalistów plebiscytu World Car of The Year, któregoostateczne rozstrzygnięcie już na początku kwietnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan qashqai".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020