Wyszukiwałeś:

412

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 412

Spróbuj też wyszukać: sprinter 412

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

 

Fiat Sedici: Ostrożnie z zakupem z uwagi na ww wady

4.25 Jak każdy samochód ma zalety i wadyBiorąc pod uwagę zalety można przymierzyć się do zakupu pod jednymwarunkiem: jeżeli w okolicy jest profesjonalny serwis w Łodzi takowego nie ma.

 

Wątek na forum: Nowy Mercedes Sprinter

ciekawa odsłona nowego sprintera,zaskoczyła mnie stylistyka wnętrza ~jarecki

 

Wątek na forum: Renault-Nissan razem z GM?

co za bzdura. juz od kilku miesiecy nie GM jest najwiekszym koncernem motoryzacyjnym, tylko toyota... moze by tak zaktualizowac informacje? (albo redaktorow).. ~zzzZZZzzz

 

Wątek na forum: Hyundai Elantra

To świetny samochód. Wbrew opiniom wątpiącym powiem to: przesiadłem się z Opla na Elantrę i nie żałuję. Duży i wygodny dla rodziny 2 +3. ~Kris

 

VW najbardziej popularny w Europie

Samochody marki Volkswagen były najczęściej kupowane w zeszłym roku naStarym Kontynencie. Również Grupa VW nie miała sobie równych pod względemliczby sprzedanych nowych aut.

 

Wyremontują bo zaoszczędzili

Sejmik Województwa Kujawsko-pomorskiego zaakceptował projekt zmian wbudżecie drogowców. Prawie 3 mln zł pójdą między innymi naremont DW Nr 551 na odcinku Kończewice - Chełmża. - Kolejne środki, tymrazem 2,3 mln złotych udało się zaoszczędzić na przetargach - mówiMilena Gruszecka z Wydziału Planowania ZDW w Bydgoszczy. - Wykonawcyzaproponowali ceny niższe, niż zakładały nasze wyliczenia. Te oszczędnościchcemy wydać na realizację dodatkowych zadań remontowych.

 

F1: Alonso najszybszy

Po wtorkowym, nieformalnym zwycięstwie Sebastiana Vettela w Red Bullu, środowetesty na torze Ricardo Tormo należały do kierowcy Ferrari, Fernando Alonso.Hiszpan wykręcił najlepszy czas sesji podczas jednego okrążenia - 1.13,307.Robert Kubica był piąty.

 

Sprzedaż nowych lekko w dół

Choć samochodów stricte osobowych nabyliśmy więcej niż przed rokiem,to jednak, ze względu na prawie całkowity spadek zainteresowania"kratkami", bilans całkowity jest ujemny. Na plusie jest za tosprzedaż lekkich pojazdów dostawczych.

 

Infrastruktura drogowa nie nadąża za potrzebami transportu

Polska jest drugim w Europie – po Niemczech – rynkiem transportudrogowego. To wielkie wyzwanie dla sieci drogowej, która zmienia siępowoli. Przybywa dróg publicznych: ich łączna długość na koniec roku2011 wyniosła już 412 263 km. Porusza się po nich ponad 24 mlnpojazdów – to dane statystyczne z raportu GUS „Transportdrogowy w Polsce w latach 2010 i 2011”.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019