Wyszukiwałeś:

414

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 414

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

 

Wątek na forum: Ostre cabrio

ale gówno ~ostry boniek

 

Opolskie projekty drogowe

Projekt budowy obwodnicy miejscowości Biała wyniesie ponad 38 mln złotych.Zgodnie z planem realizacja projektu zakończy się w maju 2008 roku. To jużkolejne zadanie na które udało się pozyskać fundusze unijne.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Otwarto obwodnicę Białej

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował o oddaniu doużytku obwodnicy Białej, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 414 Opole– Lubrza. 3,9 km odcinek trasy kosztował ponad 28 mln zł.

 

Dofinansują remont DW 414

Zarząd Województwa Opolskiego podjął decyzję o dofinansowaniumodernizacji drogi wojewódzkiej nr 414 Dzików – Smolarnia.Remont tego odcinka już trwa. Droga została zamknięta dla ruchu pod koniecczerwca bieżącego roku.

 

Koniec prac na DW 414

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował o zakończeniuremontu drogi wojewódzkiej nr 414 Dzików – Smolarnia.Modernizacja tego 7 km odcinka drogi trwała od końca czerwca i kosztowałaokoło 13 mln zł.

 

Bezpieczniej w Białej na Opolszczyźnie

Zakończyła się rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 414 na odcinkuSmolarnia – Krobusz w województwie opolskim. Prace remontowetrwały około dziewięciu miesięcy. Drogą wojewódzką nr 414przejeżdża około sześciu tysięcy pojazdów na dobę.

 

Przełamany trend

W sierpniu 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 529 nowychi używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusów. Rezultat sierpnia był wyższy niż odnotowany miesiącwcześniej o 6,6% a w porównaniu rok do roku poziom był niemal jednakowy(-0,5%).  Przełamany został w tej grupie zwyczajowy trend sezonowegospadku liczby rejestracji w drugim miesiącu wakacyjnym względem pierwszego

 

Budowa nowego węzła komunikacyjnego w Opolu

W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn: “Budowa węzłakomunikacyjnego obwodnicy północnej (drogi krajowej) z drogawojewódzką nr 454 (ul. Budowlanych – Sobieskiego) w Opolu”,występować będą utrudnienia w ruchu na obwodnicy północnej miastaOpola – odcinek pomiędzy ulicami Partyzancką i Budowlanych - informujeMiejski Zarząd Dróg w Opolu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019