Wyszukiwałeś:

416

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 416

Spróbuj też wyszukać: 414 416 si rover alarm rover 466

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

 

Opel Vectra: czy będzie nowa Vectra ?

3.75 Powinna być ! Osobowy ale pojemny,wygodny ale nie presadnie duży, możliwie ekonomiczny chociaż trwały przyokazji. Dla mnie jeszcze żwawszy, jak zdążę chcę sprawdzić model 20081,9 CDTI Elegance

 

Wątek na forum: Król szybkości zdetronizowany!

Musze przyznać że bardzo ładne auto! :D ~Marcia92*:D

 

5 tys. autobusów serii TopClass i ComfortClass 400

W marcu br. nastąpiło uroczyste przekazanie szwedzkiemu klientowi, państwuKentowi i Ulli Jonsson z firmy "Stigen Buss AB", jubileuszowegopięciotysięcznego autobusu turystycznego Setra.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Zakończone remonty na śląskich drogach

Z końcem czerwca zakończono kilka remontów na drogachwojewódzkich na Śląsku. Nie wszystkie inwestycje zostały jeszczeformalnie zakończone, w wielu przypadkach trwa sprawdzanie solidnościwykonanych prac i jakości użytych materiałów, Jednak w tych miejscachutrudnienia w ruchu już nie występują:

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Głubczyc

Z końcem października nastąpiło przekazanie placu budowy pod przyszłąobwodnicę Głubczyc jej wykonawcy -konsorcjum częstochowskiemu Drog-Budu.Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec września 2014 roku.

 

Citroen C4 Aircross: Crossover idealny?

Przepis był prosty - dogadać się z innym producentem i na bazie jego modeluwypuścić samochód, który wzbogaci francuską gamę. Tenscenariusz zrealizowano nie po raz pierwszy. C4 Aircross wpisuje się idealniew definicję crossovera.

 

Audi S7 Sportback - dane techniczne

450 KM, taką moc dostajemy w odświeżonym S7 Sportback. Silnik o pojemności4.0 l dostarcza również 550 Nm maksymalnego momentu obrotowego.Całość za pomocą skrzyni S tronic trafia poprzez system quattro na wszystkiekoła.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019